MenuContinental ultraskaņas sensoru komplekts

Ziņas 28.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Globālais riepu un rezerves daļu piegādātājs Continental piedāvā ultraskaņas sensoru papildu komplektu, kas izstrādāts, lai uzlabotu operatora un darba vietas drošību mūsdienu transportlīdzekļos.

Komplektu var rūpnīcā uzstādīt oriģinālo iekārtu ražotāji vai modernizēt vairumam transportlīdzekļu, tostarp komerciālajiem transportlīdzekļiem, bezceļu, lauksaimniecības un materiālu apstrādes iekārtām.

Komplekts ir paredzēts vienkāršai uzstādīšanai un vienkāršai konfigurēšanai neatkarīgi no tā, vai tas ir modernizēts vai oriģināls aprīkojums. Tas ietver četrus sensorus, centrālo vadības bloku un skaļruni.

Standarta komplekts operatoram izdod skaņas signālu, ja transportlīdzeklis atrodas 3 metru attālumā no objekta, un pīkstēs ātrāk, kad operators tuvojas šķērslim. Attāluma intervālus var arī pielāgot, lai tie atbilstu OEM specifikācijām. Turklāt noteiktos intervālos tiek piegādāts balss paziņojums par objekta attālumu.

Sensoru sistēma ir viegli integrējama ar pieejamajām iebūvētās kameras/monitora sistēmas opcijām. Monitorā tiks parādīts pārklājums, kas atklās aktīvo(-os) sensoru(-us) un objekta attālumu no šī sensora, tādējādi vēl vairāk uzlabojot transportlīdzekļa drošību.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pasaulē augstākā koka konstrukcija

86,6 metrus augsta koka celtne Milvoki (ASV) ir atzīta par p...

Ziņas

Volvo Group būvēs akumulatoru rūpnīcu Zviedrijā

Volvo Group ziņo, ka plāno būvēt liela mēroga akumulatoru el...

Ziņas

Case izlaiž jaunu kompakto buldozera iekrāvēju

Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis Project Min...