MenuJauna tehnoloģiju sistēma brīdina darbiniekus par apdraudējumiem

Ziņas 29.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Aktīvu izsekošanas un rūpniecisko lietu interneta tehnoloģiju uzņēmums Pathfindr ir izstrādājis viedu drošības sistēmu, kas izveido "virtuālas izslēgšanas zonas", lai aizsargātu strādnieku drošību smagajā rūpniecībā, celtniecībā un inženiertehniskajās vietās.

Jaunā sistēma Zonr tika izstrādāta sadarbībā ar vienu no Apvienotās Karalistes dzelzceļa darbuzņēmējiem QTS Group. Uzņēmums norāda, ka tuvuma trauksme brīdina darbiniekus, kad transportlīdzeklis vai cits apdraudējums tuvojas vai ja viņi nonāk augsta riska zonā, vadot viņus cauri darba vietai, lai izvairītos no iespējamiem negadījumiem.

Sistēma sniedz vietnes operatoriem reāllaika datus par brīdinājuma signāliem, ļaujot veikt nekavējošu iejaukšanos, kā arī nodrošina holistiskus datus, lai uzlabotu vispārējo veselības un drošības procesu.

Zonr paļaujas GPS izsekošanas un platjoslas tehnoloģiju kombinācijai, lai atrastu darbiniekus un apdraudējumus un izveidotu dinamisku virtuālu barjeru vai izslēgšanas zonu ap šiem apdraudējumiem.

Bens Stērgess, Pathfindr galvenais tehnoloģiju speciālists: "Zonr ir izstrādāts lai cilvēki un mašīnas tiktu nošķirti, lai darbinieki varētu koncentrēties uz savu darbu efektīvu veikšanu, zinot, ka viņi netiks pakļauti briesmām. Neviena tehnoloģija nenovērsīs nepieciešamību pēc pastāvīgas modrības, taču Zonr samazina nopietna incidenta risku un palīdz objekta operatoriem pārvaldīt savu atbildību par objekta darbinieku drošību.”Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pasaulē augstākā koka konstrukcija

86,6 metrus augsta koka celtne Milvoki (ASV) ir atzīta par p...

Ziņas

Volvo Group būvēs akumulatoru rūpnīcu Zviedrijā

Volvo Group ziņo, ka plāno būvēt liela mēroga akumulatoru el...

Ziņas

Case izlaiž jaunu kompakto buldozera iekrāvēju

Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis Project Min...