Menu
Case izlaiž jaunu kompakto buldozera iekrāvēju

Ziņas 08.08.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis Project Minotaur — neliela buldozera un kompakta kāpurķēžu iekrāvēja kombināciju.

Ražotājs norāda, ka Minotaur DL550 kompaktais buldozera iekrāvējs ir pirmā šāda veida mašīna tirgū. Sākotnēji tas būs pieejams Ziemeļamerikā.

“Mēs parādījām konceptuālo mašīnu Project Minotaur CONEXPO izstādē 2017. gadā,” saka Breds Stempers, Case CE Ziemeļamerikas produktu vadītājs. "Tas apliecināja klientu interesi un nepieciešamību tirgū pēc šādas mašīnas, kas ir pilnīgi jauna un atšķirīga produktu kategorija šajā nozarē." Stempers turpina: "Mums ir 29 patenti šai iekārtai un vairāk nekā 10 000 lauka pārbaudes stundu, lai nodrošinātu, ka šīs mašīnas ir gatavas laišanai tirgū."

Case informē, ka DL550 sver vairāk nekā 8160 kg un ir aprīkots ar ar 114 zirgspēku dzinēju. Minotaur DL550 svarīga iezīme ir šasijā integrētais C veida rāmis ar sešu virzienu buldozera lāpstu. C veida rāmis hidrauliski savienojas gan ar mašīnas šasiju, gan ar uzkabes savienotāju. Šī konstrukcija nodrošina nelielajam buldozeram stabilitāti un vienmērīgu darbības plakni, vienlaikus gādājot, ka darba jauda tiek novirzīta caur visu mašīnas korpusu. Tas nodrošina lielāku veiktspēju un ilgtermiņa uzticamību nekā vienkārša buldozera lāpstas pievienošana tradicionālajam kompaktajam kāpurķēžu iekrāvējam.

Terijs Dolans, Case CE Ziemeļamerikas viceprezidents stāsta, ka Minotaurs izskatās pēc kompakta kāpurķēžu iekrāvēja, taču tā DNS vairāk balstās uz buldozera mantojumu. Integrētais C rāmis atšķiras no neliela buldozera lāpstas uzlikšanas uz kompakta kāpurķēžu iekrāvēja. Šis patiešām vispirms ir buldozers.”

DL550 standarta komplektācijā ietilpst Case Universal Machine Control, kas padara mašīnu gatavu Leica, Trimble vai Topcon mašīnu vadības tehnoloģijai, kas tiek pārdota atsevišķi. C veida rāmis ir atdalīts, lai operators varētu to izmantot kā iekrāvēju ar lielu kausu vai simtiem parastu iekrāvēja piederumu, kas daudzu aprīkojuma īpašnieku tehnikas parkā jau ir.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...