Menu
Kubota laiž klajā LPG mini ekskavatoru

Ziņas 07.09.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Kubota prezentējusi savu pirmo ar LPG darbināmo mini ekskavatoru. Ar LPG darbināmais KX019-4 SI HGL dzirksteļaizdedzes dzinējs nodrošina samazinātas emisijas, vienlaikus piedāvājot tādu pašu veiktspējas un produktivitātes līmeni kā standarta KX019-4.

Šī mašīna ir daļa no Smart Energy Solutions klāsta, un kalpo kā pārejas iespēja uzņēmumiem, kuri vēlas piedāvāt videi draudzīgu tehniku, neieguldot citās, potenciāli izmaksu ziņā ietilpīgās iespējās, piemēram, elektriskās.

"Salīdzinot ar dīzeļdzinējiem, jaunais ekskavators gandrīz neizdala cieto daļiņu emisijas un samazina slāpekļa oksīda un ogļūdeņražu emisijas tikai līdz 5% no līdzvērtīga dīzeļdzinēja," teikts Kubota paziņojumā.

Kubota norāda, ka LPG uzpilde ir vienkāršāka un ātrāka nekā tradicionālajai degvielai, un atšķirībā no dīzeļdegvielas tvertnes nevar piesārņot darba vietu ar noplūdēm. Dzirksteļaizdedzes dzinējam nav nepieciešams cieto daļiņu filtrs, tādējādi samazinot apkopes nepieciešamību, un tas darbojas ar zemāku trokšņu līmeni, vienlaikus nodrošinot tādu pašu jaudas līmeni kā iepriekš.

“KX019-4 LPG visas dienas darbspējas laiks, klusāka darbība un 2,5 m rakšanas dziļums nodrošina, ka jaunā mašīna ir viens no Kubota daudzpusīgākajiem mini ekskavatoriem, kas spēj darboties jebkurā vietā dienas vai nakts laikā.”Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...