MenuDaudzpusīgi kompaktie iekrāvēji

Apskats 08.09.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Darbs pie dažādiem projektiem ar daudziem izaicinājumiem nozīmē, ka kompaktajam riteņiekrāvējam ir jābūt daudzpusīgam un veiklam.

Kompaktie riteņiekrāvēji, kuru jauda ir mazāka par 90 zirgspēkiem, tiek izmantoti arvien vairāk, pateicoties pieejamo darba agregātu klāstam. Alternatīvi enerģijas avoti, piemēram, elektrība, arī nozīmē, ka tie var darboties iekštelpās un pilsētu centros, kur ir noteikti trokšņa un/vai emisiju ierobežojumi.

Tā kā elektrifikācija kļūst arvien populārāka kompakto iekārtu sektorā, tiek veikti reāli akumulatora darbības laika un jaudas uzlabojumi.

Piemēram, paredzams, ka Volvo CE L20 Electric ar vienu uzlādi nodrošinās līdz sešām aktīva darba stundām. Elektriskā mašīna ir aprīkota ar akumulatoru komplektu (33 kWh vai 40 kWh) un samazina apkopes izmaksas par 30%. L20 Electric ir pārbaudīta koncepcija, kuras pamatā ir lielākais L25 Electric modelis. Tam ir 1,8 tonnu celtspēja un paralēlā tipa sakabe, kas nodrošina redzamību pār izmantoto agregātu, izcilu pacelšanas augstumu, kā arī 100% paralēlu kustību.

Tiek uzskatīts, ka ne tikai mierīgāki darba apstākļi, bet arī operatora vadības ierīces ir būtisks uzlabojums, pateicoties jaunajai automātiskajai stāvbremzei ar noturēšanu slīpumā, kā arī virknei pielāgojamu darba režīmu.

Inovācijas kompaktajos iekrāvējos

Arī Liebherr paplašina un attīsta savu modeļu portfeli. Ražotājs ir kapitāli modernizējis savus kompaktos iekrāvējus un paplašinājis sēriju ar L 504 modeli.

Šī modeļa atjauninājumi ietver pārveidotu kabīni, kas nodrošina operatoram labāku redzamību. Optimizētā pacēlāja sviru redzamība nodrošina arī netraucētu pārskatāmību uz darba piederumiem un līdz ar to maksimālu drošību.

LIKUFIX, kas pieejams visiem trim kompaktajiem iekrāvējiem, ļauj mašīnas operatoram no kabīnes pārslēgties starp mehāniskajiem un hidrauliskajiem darba instrumentiem. Tiek apgalvots, ka tas ietaupa laiku un samazina negadījumu risku, jo operatoram, mainot aprīkojumu, nav jāatstāj kabīne.

Liebherr apgalvo, ka viņi ir optimizējuši paralēlo vadību drošai un precīzai darbībai, strādājot ar dakšām. Lai palielinātu savu mašīnu daudzpusību, Liebherr piedāvā High Lift sviras L 506 un L 508 modeļiem pēc pieprasījuma. Šī ir paplašināta pacēlāja sviru versija ar lielāku sasniedzamību, kas ļauj kompaktajiem iekrāvējiem iekraut arī garākus transportlīdzekļus.

Jauns Doosan riteņiekrāvēju klāsts

Doosan arī ir smagi strādājis, lai ieviestu jaunus produktus kompakto riteņiekrāvēju sektorā. Pēc ekskluzīva piegādes līguma parakstīšanas ar Nīderlandē bāzēto Tobroco-Giant, Doosan ir apstiprinājis informāciju par jaunu piecu modeļu klāstu ar 3,5 līdz 5 tonnām kompaktajiem riteņu iekrāvējiem.

Doosan saka, ka viņu jaunais kompakto riteņiekrāvēju klāsts aptver plašu pielietojumu, tostarp celtniecību, zemes pārvietošanu, ainavu veidošanu, materiālu apstrādi un vispārējo rūpniecību.

Elektroniskā braukšanas vadība nodrošina augstu braukšanas komfortu un precizitāti, kā arī palielina vilces spēku. Turklāt ir pieejami dažādi pārvietošanās režīmi.

Mašīnas operatora drošība

Tāpat kā lielākajā daļā kompakto iekārtu, operatora komforts un darba ērtums ir obligāti.

Piemēram, Liebherr jau standarta aprīkojumā iekļāvis drošības jumtu. Lielākam komfortam ir pieejama drošības jumta luksusa versija vai pilnībā slēgta kabīne. Jumta loga izmantošana nodrošina operatoram visaptverošu redzamību.

Elektroniskās vadības ierīces kopā ar operatora komfortu nodrošina lietotājus ar tehnoloģiju, kas nepieciešama, lai veiktu sarežģītus uzdevumus. Attīstība visās jomās pieaug, jo vadošie ražotāji cenšas apmierināt mūsdienu operatoru arvien pieaugošās prasības.Jūs varētu interesēt arī


Apskats

Mašīnu autonomās kustības pakāpes

Automatizācija būvniecībā ir paredzēta, lai kāpinātu efektiv...

Apskats

Būvtehnikas tirgus prognoze 2023. gadam

2021. bija kārtējais labais gads būvtehnikas tirdzniecībā gl...

Apskats

Daudzpusīgie kāpurķēžu ekskavatori

Kāpurķēžu ekskavatori apmierina lielo būvniecības un infrast...