Menu
Hyundai iepazīstina ar jaunu A sērijas ekskavatoru

Ziņas 14.09.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Hyundai Construction Equipment Europe ir paplašinājis savu A sērijas modeļu klāstu, laižot klajā vidējās klases riteņu ekskavatoru HW150A CR.

Kompaktajam modelim darba svars ir 16,9 t, un tas ir aprīkots ar Cummins V pakāpei atbilstošu 129 kW (173 ZS) B4.5 dīzeļdzinēju.

Tāpat kā radniecīgajiem modeļiem HW140A, HW160A un HW170A CR, arī jaunākajam A sērijas ekskavatoram ir uzlabota kabīne, kas nodrošina samazinātu astes šūpošanos un lielāku stabilitāti salīdzinājumā ar iepriekšējiem H sērijas modeļiem.

Saskaņā ar Hyundai teikto, HW150A ir izstrādāts tā, lai tas “pārliecināti strādātu” projektos, kur ir ierobežota vieta, un tas ir pieejams ar vienas vai divdaļīgas izlices opcijām.

Pīters Sebolds, Hyundai Construction Equipment Europe produktu vadītājs, sacīja: “Pilnīgi jaunais HW150A CR ir konstruēts, ņemot vērā pilsētas darba vides prasības. Tā aizmugures pārkares īsais rādiuss nodrošina izcilu manevrētspēju, kā arī operatora ērtības un drošību. Mēs izvēlējāmies izmantot komponentus un sistēmas no cienījamiem piegādātājiem, kas jau atmaksājas veiktspējas un izturības ziņā. Jaudīgais dzinējs apvienojumā ar slodzes sensoru hidrauliku nodrošina mašīnai vienmērīgu vadāmību, kā arī augstu veiktspēju, kā arī uzlabotu daudzpusību.”

HW150A operatoru kabīnē atrodas Hyundai 20 cm (8 collu) skārienekrāns, kas nodrošina piekļuvi visām mašīnas funkcijām un vadības iestatījumiem, kā arī stūres statnis, ko var regulēt trīs dažādos veidos, lai maksimāli palielinātu operatora komfortu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...