Menu
Jauna Smart Assist sistēma no Weber MT

Ziņas 20.09.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Vācijas blietēšanas iekārtu ražotājs Weber MT gaidāmajā izstādē Bauma prezentēs savu jauno Weber Smart Assist (WSA) sistēmu, kas novērš mašīnu bojājumus un sniedz norādījumus problēmu novēršanai.

Ierīce, kurā būs integrēta arī uzlabota COMPATROL blietēšanas kontroles rīka versija, analizē signālus no iekārtas sensoriem un brīdina operatoru par iespējamām problēmām. Tas lietotājiem sniegs arī detalizētus norādījumus, piemēram, kā tīrīt aizsērējušu gaisa filtru vai to nomainīt.

Sistēma tiks izlaista kā opcija Weber MT reversajām blietēm CR 6, CR 7, CR 8 un CR 9 ar apzīmējumu WSA. Šīs mašīnas ir 400 līdz 700 kg svara diapazonā, nodrošinot centrbēdzes spēkus no 55 līdz 100 kN.

Vēl Bauma izstādē Weber prezentēs jauno vibrācijas veltni HPR 65 asfalta darbiem. Tā konstrukcijas koncepcija ir "dzinējs priekšā - ūdens tvertne aizmugurē". 65 cm plato veltni darbina KD15-440 Kohler dīzeļdzinējs, kas aprīkots ar elektrisko starteri.

Tāpat Weber ir veicis savas vieglās vibroblietes CF-1 modernizāciju – tagad tiek piedāvāta versija asfaltam, kas ietver ūdens smidzināšanas sistēmu.

Ražotājs izstādīs arī jauno ar akumulatoru darbināmo frontālo un reverso vibrobliešu, vibrokāju un veltņu klāstu, kas tika prezentēti šī gada sākumā. Visas šīs mašīnas darbina Honda GXE 2.0 līdzstrāvas elektromotors, ko darbina 720 Wh litija jonu akumulators.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...