MenuJohn Deere nākotnes dzinēji

Ziņas 28.10.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


John Deere Power Systems (JDPS) izstādē Bauma 2022 piedāvā ieskatu savu dzinēju un piedziņas tehnoloģiju nākotnē.

JDPS stenda apmeklētājiem tiek demonstrētas uzņēmuma jaunākās izstrādnes, tostarp nākamās paaudzes dzinēji, elektriskās piedziņas sistēmas un akumulatori, kā arī Connected Support — attālinātās uzraudzības un diagnostikas risinājums mašīnām, ko darbina John Deere dzinēji.

JDPS stendā redzami gan JD14, gan JD18 no nākamās paaudzes dīzeļdzinēju klāsta, kā arī Kreisel Battery Pack 63 (KBP63), modulārais akumulatoru risinājums, kas izmanto Kreisel Electric patentēto dzesēšanas tehnoloģiju.

Izstādīti arī citi John Deere jaudas risinājumi, elektriskās un hibrīda piedziņas sastāvdaļas un savienotā atbalsta tehnoloģija.

JDPS paziņoja, ka ir arī apņēmies piedāvāt ilgtspējīgus degvielas risinājumus, neapdraudot dzinēja veiktspēju. Uzņēmums veic ieguldījumus alternatīvo degvielas tehnoloģiju integrēšanā un uzskata, ka biodīzeļdegviela un atjaunojamā dīzeļdegviela arī turpmāk tiks izmantota mašīnās ar lieljaudas dzinējiem.

JDPS ir guvis ievērojamus panākumus, pārbaudot dzinēju saderību ar atjaunojamo dīzeļdegvielu, piemēram, hidrogenētu augu eļļu (HVO), kas ir biodegviela un ir iegūta hidrokrekingā vai hidrogenējot augu eļļu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Bosch iegādājas Husqvarna akcijas

Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zvie...

Ziņas

Cummins jaunie 15 litru dzinēji

Cummins Inc. informē, ka izstādē ConExpo-Con/Agg, kas no 14....

Ziņas

Dakāras rallijreida uzvarētājam Allison transmisija

2023. gada Dakāras rallijreida uzvarētājam kravas auto klasē...