Menu
Hitachi Eiropā attīsta nomas programmu

Ziņas 09.11.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Hitachi Eiropā attīsta nomas programmu


Hitachi Premium Rental programmas ietvaros Eiropas izplatītāju tehnikas nomas parkos ir 1437 mašīnas, bet līdz 2024./2025. gadam mērķis ir 2000 mašīnu.

Renē Danielsons, Hitachi Construction Machinery Rental vadītājs Eiropā, tikko notikušajā Bauma izstādē sacīja, ka uzņēmums ir ieguldījis aptuveni 65 miljonus no 100 miljoniem eiro, kas 2018. gadā tika piešķirti šai iniciatīvai.

"Mums joprojām ir kur augt," sacīja Danielsons, "Redzam, ka pieprasījums pēc nomas kļūst arvien lielāks."

Nomas programmā tagad piedalās trīsdesmit pieci no 40 uzņēmuma izplatītājiem Eiropā. Programmas ietvaros Hitachi pērk mašīnas, kuras pēc tam izplatītāji iznomā galalietotājiem un nomas laikā veic mašīnu apkopi un remontu.

Danielsons sacīja, ka nomas tehnikas parks tagad ietver ļoti plašu mašīnu klāstu, sākot no mini ekskavatoriem līdz ļoti lieliem ZX890 vai EX1200 ekskavatoriem. "Kad mēs sākām, galvenā uzmanība tika pievērsta vidēja izmēra ekskavatoriem un riteņu iekrāvējiem, taču tirgotāji lūdz citus produktus," viņš teica, "Otrajā gadā mēs nodrošinājām arī mini mašīnas, un pirms pusotra gada sākām strādāt arī ar kalnrūpniecības iekārtām."

Viņš sacīja, ka programmas izaugsmē savu lomu spēlē arī piegādes ķēžu problēmas un ekonomiskā nenoteiktība; “Katra krīze mums palīdz. Uzņēmumi neiegulda tik daudz, tāpēc viņiem mašīnas ir jāīrē. Danielsons sacīja, ka līdz šim neviens tirgotājs nav atgriezis Hitachi nomas iekārtas: "Mēs redzam, ka lielā pieprasījuma dēļ, beidzoties īres līgumam, klients vai nu pagarina nomas termiņu, vai arī to iegādājas."

Danielsons piebilda, ka Hitachi papildinās tehnikas parku ar elektriskām mašīnām – ražotājs Bauma izstādē demonstrēja četrus elektriskos modeļus: "Mēs integrēsim visas savas elektriskās mašīnas flotē, ņemsim cik vien varēsim, jo esmu pārliecināts, ka tās mums būs vajadzīgas."

Nomas programma bijusi īpaši veiksmīga Itālijā un Ziemeļvalstīs, kā arī Baltijas valstīs. Danielsons sacīja, ka programmas radītie ieņēmumi 2022. gadā būs aptuveni 40 miljoni eiro, bet nākamajos gados tie pieaugs, jo uzņēmums sācis gūt ieņēmumus arī no lietoto mašīnu pārdošanas, kas tika pievienotas nomas tehnikas parkam no 2018. gada.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...