Menu
Danfoss ievieš attālināto apkalpošanu

Ziņas 11.11.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Danfoss Power Solutions, globālais mobilās un rūpnieciskās hidraulikas, kā arī elektrisko spēka piedziņas sistēmu ražotājs, ieviesis attālās apkalpošanas pieeju savam PLUS+1 CS10 bezvadu savienojumam.

Uzņēmums informē, ka attālās apkalpošanas pieejas ļauj mašīnu tehniķiem attālināti izveidot savienojumu ar iekārtu, kurā ir instalēta CS10 ierīce, lai pārraudzītu mašīnas darbību un atjauninātu programmaparatūru.

CS10 attālās apkalpošanas pieejas ļauj tehniķiem pārraudzīt izmaiņas aprīkojumā vai tā darbībā un iestatīt brīdinājuma aktivizētājus, lai informētu ieinteresētās personas, kad tiek konstatētas izmaiņas, saka Danfoss Power Solutions.

Pieejas arī nodrošina arī kļūdu nolasīšanu, kas ļauj tehniķiem piekļūt iekārtu CAN datu kopnei, izmantojot attālo savienojumu, lai diagnosticētu problēmas.

“CS10 bezvadu savienojums kopā ar attālināto pakalpojumu pieejām ir vienkāršs, lēts risinājums mobilo iekārtu digitalizēšanai,” sacīja Andrejs Loetzs Bendtsens, Danfoss Power Solutions savienojamības vadītājs. “Attālā pakalpojuma pieejas piedāvā ātru un elastīgu piekļuves punktu attālai iekārtu apkalpošanai, palīdzot iekārtu ražotājiem un tehnikas parku vadītājiem izjust iekārtu savienojamības priekšrocības.”

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

JCB mazākais Loadall modelis

JCB iepazīstina ar 514-40, savu līdz šim mazāko Loadall tele...

Ziņas

Acciona iegūst 226 miljonu eiro līgumu Polijas šosejas būvniecībai

Spānijas būvuzņēmēja Acciona Polijas meitasuzņēmumam Mostost...

Ziņas

Futbola Pasaules kausa infrastruktūras izmaksas pārsniedz 100% no Kataras IKP

Saskaņā ar Alliance Fund pētījumu, Kataras Pasaules kausa iz...