Menu
Caterpillar paplašina tālvadības sistēmu piedāvājumu

Ziņas 14.11.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Caterpillar paplašina tālvadības sistēmu piedāvājumu


Caterpillar informē, ka 349, 352, 374 un 395. modeļa lielie ekskavatori 40 līdz 95 tonnu kategorijā tagad var būt aprīkoti ar Cat Command for Excavating tālvadības sistēmu.

Ražotājs norāda, ka tālvadības sistēma pasargā operatorus no potenciāli bīstamiem darba apstākļiem un samazina iespējamos drošības riskus, uzkāpjot un nokāpjot no mašīnām – operators atrodas komfortablā telpā nevis ekskavatora kabīnē.

Cat Command stacija nodrošina tālvadības pulti bez tiešas mašīnas redzamības, kur lietotājs var ērti vadīt visas iekārtas pamatfunkcijas, piemēram, rakšanu, celšanu un izsekošanu.

Caterpillar stāsta, ka šī tehnoloģija var palīdzēt uzlabot mašīnu produktivitāti dažādos projektos, piemēram, strādājot nestabilos apstākļos, degradētās teritorijās, krastā un nojaukšanā. Tā arī ļauj nekavējoties atsākt darbu pēc traucējošiem procesiem, piemēram, spridzināšanas karjeros.

Command for Excavating tehnoloģija piedāvā risinājumu darbaspēka trūkumam un apmācības priekšrocības jaunākiem operatoriem. Tas paver iespējas arī tiem, kam ir fiziski ierobežojumi, kas neļauj viņiem iekāpt iekārtās, kā arī piesaistot jaunu darbinieku paaudzi un palielinot pieredzējušu operatoru darba mūžu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...