Menu
Acciona iegūst 226 miljonu eiro līgumu Polijas šosejas būvniecībai

Ziņas 22.11.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Spānijas būvuzņēmēja Acciona Polijas meitasuzņēmumam Mostostal Warszawa ir piešķirts 226 miljonu eiro līgums par Polijas automaģistrāles S-19 posma būvniecību.

Darbu apjoms 12,5 km garajā šosejas posmā ietver septiņas estakādes, astoņus tiltus un astoņus ceļa viaduktus starp Iskrzynia un Domaradzu Polijas dienvidu daļā.

Līguma finansējuma ietvaros, ko uzņēmumam Mostostal Warszawa piešķīris Valsts ceļu ģenerāldirektorāts, paredzēts izbūvēt arī divus automaģistrāļu apkalpošanas centrus, kā arī piegādāt satiksmes vadības sistēmu un vides aizsardzības ierīces.

Mostostal Warszawa komentē, ka šī konkrētā projekta sadaļa ir nozīmīgs inženiertehnisks izaicinājums, jo tiek šķērsots apgabals ar sarežģītu ģeoloģisko struktūru un ir nepieciešams izbūvēt vairākas komplicētas inženierbūves, tostarp pīlārus, kas paceļas līdz 30 m augstumam.

Projektu jāpabeidz 39 mēnešu laikā no būvniecības sākuma, izņemot ziemas mēnešus (no 1. decembra līdz 31. martam). Acciona jau strādā pie S-19 šosejas 10,3 km posma Polijas ziemeļos. Šis 500 miljonu eiro projekts ietver 2,2 km garu tuneli, kas tiek būvēts ar 15 m diametra tuneļa urbšanas iekārtu.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

JCB mazākais Loadall modelis

JCB iepazīstina ar 514-40, savu līdz šim mazāko Loadall tele...

Ziņas

Futbola Pasaules kausa infrastruktūras izmaksas pārsniedz 100% no Kataras IKP

Saskaņā ar Alliance Fund pētījumu, Kataras Pasaules kausa iz...

Ziņas

Mutares iegādājas Siemens Energy Engines

Globālā investīciju kompānija Mutares SE & Co. KGaA ziņo, ka...