Menu
Reactec viedpulksteņi samazina veselības apdraudējumu darba vietā

Ziņas 06.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Reactec viedpulksteņi samazina veselības apdraudējumu darba vietā


Reactec trešās paaudzes darba vietā valkājamais viedpulkstenis R-Link uzrauga roku vibrāciju un nodrošina reāllaika brīdinājumus, lai informētu darbiniekus, kad viņi atrodas bīstamā smago iekārtu tuvumā.

Ražotājs piebilst, ka tā analītiskā platforma nodrošina mākoņdatu pārskatus, kas ļauj dinamiski novērtēt risku un samazināt iedarbību. Piemēram, tā varēs noteikt, vai iekārta ir bojāta un vai tā rada vairāk vai mazāk vibrāciju, nekā norāda ražotājs, tādējādi uzlabojot darbinieku drošību, vienlaikus nodrošinot klientiem kvalitatīvu produktu.

Papildus HAV uzraudzībai Reactec ir izstrādājis R-Link ar jaunāko ultraplatjoslas (UWB) tehnoloģiju, lai noteiktu bīstamu tuvumu. R-Link reāllaikā brīdina lietotāju, kad tas atrodas pārāk tuvu bīstamam aprīkojumam un transportlīdzekļiem, savukārt dati, kas savākti par negadījumiem, ļauj darba devējiem identificēt karstos punktus un uzlabot kontroli.

Reactec trešās paaudzes uz rokas valkājamās ierīces saņems attālinātos programmaparatūras jauninājumus, lai tuvākajā nākotnē sniegtu lietotājam vēl lielāku aizsardzību pret veselības apdraudējumiem darba vietā, tostarp spēju saņemt riska datus no citiem IoT iespējotiem sensoriem, piemēram, trokšņa un putekļu.

Tiek ziņots, ka darbiniekiem Howard Civil Engineering objektos Anglijas ziemeļos ir ievērojami samazinājies rokas rokas vibrācijas sindroma (HAVS) risks pēc tam, kad uzņēmums ieviesa uzņēmuma HAVS uzraudzības viedpulksteņus.

Howard Civil Engineering SHEQ vadītājs Endijs Raftons komentēja: "Lai gan tiesību akti nosaka, ka mums nav nepārtraukti jāuzrauga darbinieku roku vibrācija, Howard Civil Engineering atzīst, ka ir pienākums rūpēties par saviem darbiniekiem. Sākotnēji esam ieviesuši šos pulksteņus trijos no mūsu lielākajiem objektiem, taču ceram, ka tuvākajā nākotnē tos izmantosim visos objektos.

"Šie pulksteņi ne tikai ievērojami samazinās risku, ka mūsu darbiniekiem attīstīs HAVS, bet arī mākoņdatu programmatūra nozīmē, ka visa sistēma ir pilnībā tiešsaistē — tas nozīmē, ka tas atbilst mūsu ilgtermiņa mērķim kļūt par bezpapīra uzņēmumu."

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...