MenuModulis ievērojami samazina būvniecības laiku

Ziņas 11.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Globālais modulāro ēku speciālists Volumetric Building Companies (VBC) ir izstrādājis un laidis klajā pirmo moduļa prototipu jaunai viesnīcas koncepcijai, kas pēc tā domām, var samazināt būvniecības programmu par aptuveni astoņiem mēnešiem.

Modulārā pieeja būvniecībai ļaus elastīgi pielāgot dizainu konkrētās vietas prasībām un vietējā tirgus vajadzībām.

"Šis uzlabotās modulārās tehnoloģijas pielietojums palīdzēs risināt dažādus izaicinājumus, ar kuriem saskaras izstrādātāji – būvniecība būs ātrāka, akustika ir uzlabota ar labāku trokšņu izolāciju starp moduļiem, un kvalitāte ir konsekventāka," sacīja Endijs Smits, VBC Apvienotās Karalistes direktors.

“Viesnīcas numuru izgatavošana kontrolētā rūpnīcas vidē nozīmē samazinātu oglekļa pēdu un mazāk atkritumu. Un, maksimāli palielinot darbu apjomu ārpus būvlaukuma, ir daudz vienkāršāk strādāt arī ierobežotas pilsētvides apstākļos — no lidostu apkārtnēm līdz biznesa parkiem piepilsētās.”

Katrā tērauda karkasa modulī ir pilnībā mēbelēta telpa, atsevišķa vannas istaba, gaitenis un koridora sadaļa. VBC sistēma ir piemērota viesnīcām līdz 20 stāviem.

Jaunā metode tiks izmantota, lai palīdzētu paātrināt Marriot Fairfield viesnīcu zīmola paplašināšanos — visā pasaulē tam ir vairāk nekā 1200 īpašumu.

 Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Bosch iegādājas Husqvarna akcijas

Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zvie...

Ziņas

Cummins jaunie 15 litru dzinēji

Cummins Inc. informē, ka izstādē ConExpo-Con/Agg, kas no 14....

Ziņas

Dakāras rallijreida uzvarētājam Allison transmisija

2023. gada Dakāras rallijreida uzvarētājam kravas auto klasē...