Menu
Hyundai Doosan Infracore atklāj jaunu zīmolu

Ziņas 18.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Hyundai Doosan Infracore atklāj jaunu zīmolu


Uzņēmums Hyundai Doosan Infracore (HDI) ir paziņojis, ka savā celtniecības aprīkojuma ražošanā nomaina Doosan zīmolu un ievieš pilnīgi jauno zīmolu "Develon".

Izmaiņas uzņēmumā notiek jau pusotru gadu kopš 2021. gada augusta, kad HDI kļuva par Hyundai Heavy Industries (HD Hyundai) meitasuzņēmumu.

Zīmola nosaukums uz visām HDI iekārtām tiks mainīts uz Develon — kas ir vārdu “Develop” un “Onward” kombinācija. Paziņojumā presei ražotājs stāsta, ka jaunais nosaukums atspoguļo HDI fokusu uz nākotni, izmantojot inovācijas, un tā nodomu mainīt pasauli ar inovatīviem produktiem un risinājumiem.

HDI turpinās darboties kā Hyundai Genuine grupas meitas uzņēmums līdzās Hyundai Construction Equipment (HCE). Bobcat klāsts joprojām ir daļa no Doosan Bobcat biznesa Doosan grupā, un šīs izmaiņas to neietekmē.

Pēc jaunā zīmola prezentēšanas ConExpo-Con/Agg izstādē martā Lasvegasā tiks sākts darbs pie vietējo izplatītāju zīmola maiņas gan izkārtnēm, gan mašīnu uzlīmēm.

Doosan informē: “Visticamāk, ka klienti jaunā zīmola mašīnas savos vietējos Develon izplatītāju centros pamanīs jau 2023. gada 2. ceturkšņa beigās.”

HDI izpilddirektors Čo Jangčeuls sacīja: “Mūsu trīs celtniecības tehnikas uzņēmumi jau ir nostiprinājuši savu statusu kā viens no galvenajiem HD Hyundai biznesa pīlāriem un ir izveidojuši pamatu darbības mērķu sasniegšanai un sinerģijai starp tiem. Develon veidos nākotnes elektrifikācijas un automatizācijas tirgu, lai veicinātu izaugsmi un turpinātu būt mūsu klientu izvēlētais zīmols."

Trīs HD Hyundai būvniecības zīmoli ir Hyundai Genuine (kas ir Hyundai Heavy Industries Group kontrolakciju sabiedrība būvniecības tehnikas jomā), Hyundai Construction Equipment un Hyundai Doosan Infracore (HDI).

HDI plāno sniegt detalizētāku informāciju par jauno zīmolu, līdz februāra beigām. HDI ir plānojis jaunā zīmola izlaišanu kopš 2021. gada augustā, kad tas kļuva par HD Hyundai meitasuzņēmumu. Ražotājs saka, ka plāno "veikt lēcienu uz priekšu, lai kļūtu par pasaules vadošo spēlētāju būvniecības iekārtu nozarē".

2021. gada februārī HD Hyundai piekrita iegādāties 35% Doosan Infracore akciju par 735 miljoniem ASV dolāru no sava mātesuzņēmuma Doosan Heavy Industries & Construction Co.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...