Menu
Komatsu jaunais SubMonitor

Ziņas 20.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Komatsu jaunais SubMonitor


Komatsu Europe ir ieviesis jaunu saskarni riteņiekrāvēju operatoriem, lai tie varētu mijiedarboties ar mašīnas palīgsistēmām.

Uzņēmums informē, ka tā SubMonitor produkts ir balstīts uz klientu atsauksmēm – tiek pieprasīti risinājumi, kas nodrošina drošību, reāllaika informāciju, mašīnu uzraudzību, efektivitātes optimizāciju un citas funkcijas.

Ražotājs apvienojis šīs funkcijas vienā skārienekrānā, kas sākotnēji būs pieejams riteņiekrāvēju modeļiem diapazonā no WA380 līdz WA500-8.

Komatsu riteņiekrāvēju palīgsistēmās ietilpst Extended Load-Pilot, jauna atpakaļskata uzraudzības sistēma ar augstas izšķirtspējas kameru un aizmugures radaru šķēršļu noteikšanai, kā arī efektivitātes modulis, kas ņem vērā dažādus darbības apstākļus.

Komatsu Europe komentē: “30 cm (12,1 collu) ergonomiskais skārienekrāns nodrošina vienkāršu, intuitīvu darbību, samazinot apjukumu un darba pārtraukumus. Tas ir pamats jaunai iekārtu funkciju ērai, kas nodrošina nepārspējamu vadību, komfortu un drošību."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...