MenuKomatsu jaunais SubMonitor

Ziņas 20.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Komatsu Europe ir ieviesis jaunu saskarni riteņiekrāvēju operatoriem, lai tie varētu mijiedarboties ar mašīnas palīgsistēmām.

Uzņēmums informē, ka tā SubMonitor produkts ir balstīts uz klientu atsauksmēm – tiek pieprasīti risinājumi, kas nodrošina drošību, reāllaika informāciju, mašīnu uzraudzību, efektivitātes optimizāciju un citas funkcijas.

Ražotājs apvienojis šīs funkcijas vienā skārienekrānā, kas sākotnēji būs pieejams riteņiekrāvēju modeļiem diapazonā no WA380 līdz WA500-8.

Komatsu riteņiekrāvēju palīgsistēmās ietilpst Extended Load-Pilot, jauna atpakaļskata uzraudzības sistēma ar augstas izšķirtspējas kameru un aizmugures radaru šķēršļu noteikšanai, kā arī efektivitātes modulis, kas ņem vērā dažādus darbības apstākļus.

Komatsu Europe komentē: “30 cm (12,1 collu) ergonomiskais skārienekrāns nodrošina vienkāršu, intuitīvu darbību, samazinot apjukumu un darba pārtraukumus. Tas ir pamats jaunai iekārtu funkciju ērai, kas nodrošina nepārspējamu vadību, komfortu un drošību."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Latvijā piegādāts pirmais Hitachi ZX160LC-7

Mežizstrādes un ceļu būves uzņēmums Jaunbērziņi gadu iesāk j...

Ziņas

Bosch iegādājas Husqvarna akcijas

Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zvie...

Ziņas

Cummins jaunie 15 litru dzinēji

Cummins Inc. informē, ka izstādē ConExpo-Con/Agg, kas no 14....