Menu
Volvo CE prezentē elektrisko veltni

Ziņas 23.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Volvo CE prezentē elektrisko veltni


Elektriskais asfalta blīvētājs DD25, kas debitēs izstādē ConExpo-Con/Agg 2023, ir Volvo CE pirmā elektriskā mašīna, kas konstruēta īpaši uzņēmuma ceļu segmentam.

Volvo CE šo kompakto dubulto cilindru veltni izstrādāja maza mēroga projektiem, tostarp ielu remontam un lāpīšanai, autostāvvietām, piebraucamajiem ceļiem, pašvaldībām un īres namiem.

Dr. Rejs Galants, Volvo CE Amerikas reģiona produktu vadības viceprezidents, sacīja, ka pēc DD25 Electric prezentācijas izstādē ConExpo uzņēmums plāno uzreiz pieņemt pasūtījumus un piegādes tiks veiktas 2024. gada pirmajā ceturksnī. Iekārta sākotnēji būs pieejama Ziemeļamerikā, bet citi tirgi sekos vēlāk.

Volvo CE norāda, ka DD25 Electric ir nozīmīgs pavērsiens ražotāja ambīcijās līdz 2040. gadam sasniegt nulles vērtību siltumnīcefekta gāzu emisijām, un tas ir daļa no Volvo grupas mērķa līdz 2030. gadam nodrošināt, ka vismaz 35% no kopējā transportlīdzekļu klāsta ir pilnībā elektriski.

“Kā globāls līderis būvniecības risinājumu jomā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, ne tikai esam atbildīgi par oglekļa pēdas nospieduma samazināšanu, bet esam arī apņēmušies rādīt ceļu un nodrošināt mūsu klientiem reālus risinājumus, kas palīdzēs viņiem sasniegt savus ilgtspējības mērķus,” sacīja Galants. "Esam lepni paplašināt savu elektrisko mašīnu portfeli un paplašināt savu piedāvājumu ceļu segmentā."

Pamatojoties uz Volvo CE elektriskā kompaktā ekskavatora ECR25 un elektriskā kompaktā riteņu iekrāvēja L25 konstrukciju un sastāvdaļām, kas bija pirmās elektriskās mašīnas, kas bija pieejamas būvniecības tirgū 2020. gadā, saskaņā ar uzņēmuma datiem, DD25 elektriskā piedziņa padara to ideāli piemērotu pilsētvidei ar stingriem emisiju noteikumiem un organizācijām, kas vēlas sasniegt savus ilgtspējības mērķus, sacīja Volvo.

DD25 Electric ir aprīkots ar LED apgaismojumu, operatora displeju, iebūvētu maiņstrāvas uzlādes portu, kas ļauj uzlādēt līdz 100% tikai trīs stundās, un 48 V līdzstrāvas ātro lādētāju, kas, kā apgalvo Volvo CE, var pilnībā uzlādēt akumulatoru nedaudz vairāk kā par stundu.

Iekārtas darbības laiks ir pilna tipiska darba maiņa atkarībā no darba veida un darba cikla intensitātes, norādīja ražotājs.

DD25 Electric piedāvā 24 kW pieejamo jaudu, kas ir par 30% vairāk nekā parastajam Volvo DD25B. Ražotājs apgalvo, ka rezultāts ir atsaucīgāka mašīna ātruma un vibrāciju ziņā.

Elektriskās mašīnas sniegums ir labāks, pateicoties tās komponentu izmēram, un tā ir efektīvāka augstumā, salīdzinot ar dīzeļdzinēju, kas zaudē jaudu, palielinoties augstumam, norādīja Volvo CE. DD25 Electric ir aprīkots ar 360° redzamību un augstfrekvences blīvēšanu, kas ļauj operatoriem sasniegt gludu asfalta virsmu lielākā ātrumā, un frekvenci var regulēt no 3500 apgriezieniem minūtē pie 55 Hz līdz 4000 apgriezieniem minūtē pie 67 Hz, lai pielāgotos dažādiem lietojumiem, turpina Volvo CE.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

New Holland šonedēļ demonstrē savu pirmo pilnībā elektrisko...

Ziņas

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompa...

Ziņas

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā...