MenuBosch iegādājas Husqvarna akcijas

Ziņas 31.01.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zviedrijas uzņēmuma Husqvarna AB akcijas. Iegādes rezultātā Bosch iegūs aptuveni 12% Husqvarna kopējā akciju kapitāla.

Iegādājoties akcijas, Bosch paziņoja, ka plāno stiprināt akumulatoru aliansi starp abiem uzņēmumiem. Husqvarna portfelī ietilpst profesionāli mežsaimniecības un dārza instrumenti, vieglais celtniecības aprīkojums, robotizētie zāles pļāvēji, apūdeņošanas sistēmas un slīpēšanas instrumenti.

Husqvarna Gardena meitasuzņēmums un Flymo zīmols ir Bosch Power Tools nodaļas Power for All Alliance partneri.

"Mēs īstenojam sistemātisku izaugsmes stratēģiju ar dažādām biznesa aktivitātēm," sacīja Kristians Fišers, Robert Bosch GmbH valdes priekšsēdētāja vietnieks. “Tas ietver arī esošo partnerattiecību stiprināšanu, izmantojot līdzdalības procentus. Mūsu Power for All Alliance bateriju projekts ir veiksmes stāsts, ko vēlamies turpināt.”

Power for All Alliance 2020. gada vasarā Eiropas tirgum izveidoja Bosch Power Tools un Husqvarna meitasuzņēmums Gardena, un tā ir viena no pirmajām vairāku zīmolu akumulatoru aliansēm, kas piedāvā produktus visiem mājās veicamajiem darbiem.

Desmit zīmoli, kas aptver aptuveni 100 ierīces, tagad ir apvienoti aliansē, lai piedāvātu lietotājiem plašu, dažādu zīmolu 18 V akumulatoru sistēmu.

“Mēs atzinīgi vērtējam Bosch kā lielu Husqvarna grupas akcionāru,” sacīja Toms Džonstons, Husqvarna Group valdes priekšsēdētājs. "Esam cieši sadarbojušies, izstrādājot aliansi Power for All, kas atbalsta mūsu elektrifikācijas ceļu."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Develon prezentē autonomo ekskavatoru

Hyundai Doosan Infracore klātienē oficiāli prezentējis savu...

Ziņas

Cat prezentē jaunu 13 l dīzeļdzinēju

Caterpillar ir paziņojis par jaunu 13 l dīzeļdzinēja Cat C13...

Ziņas

Komatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs

Japānā bāzētais uzņēmums Komatsu izstādē 2023 ConExpo, kas p...