MenuJaunas riepas riteņiekrāvējiem

Ziņas 07.02.2023    twitter icon facebook icon

image for article


Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) piedāvā jaunas paaudzes industriālās riepas Galaxy MFS 101 SDS.

Jaunā Galaxy MFS 101 SDS ir cietā riepa, kas izstrādāta intensīvākajām rūpnieciskajām un noliktavu darbībām. Riepa Galaxy MFS 101 SDS ir īpaši izstrādāta mūsdienu vajadzībām, veicot darbu telpās un ārā. Tā ir labi piemērota elektriskajiem un dīzeļdegvielas iekrāvējiem, kur ir svarīga komfortabla braukšana un ilgs lietošanas laiks.

Mūsdienīgā konstrukcija palīdz riepai Galaxy MFS 101 SDS nodrošināt minimālu vibrāciju un siltuma uzkrāšanos, kā arī labāku amortizāciju, vadāmību un stabilitāti. Riepa nodrošina vienmērīgu darbību uz dažādu veidu rūpnieciskām, bruģētām un asfaltētām virsmām. Turklāt izturīgāka gumija ar dziļāku protektoru un vērtību 60J nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Riepām ir 5 gadu garantija.

Darbam trīs maiņās paredzētajai riepai Galaxy MFS101 SDS ir protektora sakausējums ar augstu nodilumizturību un pretestību pret sagriešanu ar šķembām. Augšējais slānis nodrošina optimālu riepas lietošanas laiku. Mīkstais vidējais slānis palīdz samazināt vibrācijas, tādējādi nodrošinot komfortu operatoram. Bāzes sastāva slānis nodrošina maksimālu stabilitāti un ļauj efektīvi pārnest slodzi uz iekrāvēja diskiem.
Protektoram ir raksts ar nepārtrauktu vidusdaļu un optimizētiem izciļņiem sānos. Tas samazina vibrācijas un nodrošina komfortablu braukšanu operatoriem, kas strādā garas darba stundas. Riņķveida rievas nodrošina labāku vadāmību, bet garās rievas — labāku saķeri.

Galaxy MFS 101 SDS platais un līdzenais profils kopā ar viengabalainajiem iekšējiem slāņiem nodrošina labu slodzes sadalījumu un vienmērīgu nodilumu, tādējādi iekrāvējs ir stabils, veicot kritiskas celšanas darbības un pagriezienus.

Galaxy MFS 101 SDS ir gan ātrā/malas (QH), gan standarta (SH) montāžas iespēja un dažādas disku kombinācijas, kas ir piemērotas praktiski jebkurām vajadzībām. Pašlaik šīs jaunās riepas jau ir pieejamas 18 izmēros ar QH un SH montāžas iespēju, taču vēl 11 izmērus ir paredzēts laist klajā līdz 2023. gada trešajam ceturksnim.

 gallery image
gallery image
gallery image

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Develon prezentē autonomo ekskavatoru

Hyundai Doosan Infracore klātienē oficiāli prezentējis savu...

Ziņas

Cat prezentē jaunu 13 l dīzeļdzinēju

Caterpillar ir paziņojis par jaunu 13 l dīzeļdzinēja Cat C13...

Ziņas

Komatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs

Japānā bāzētais uzņēmums Komatsu izstādē 2023 ConExpo, kas p...