Menu
Uzlaboti Caterpillar riteņiekrāvēji

Ziņas 14.02.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Uzlaboti Caterpillar riteņiekrāvēji

Caterpillar ir paziņojis, ka jaunajiem 950. un 962. modeļa nākamās paaudzes riteņiekrāvējiem standartā būs tehnoloģijas, kas uzlabos operatora efektivitāti un palielinās produktivitāti līdz pat 10%, salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeļiem.

Jaunajiem iekrāvējiem ir pagarināti apkopju intervāli, lai samazinātu uzturēšanas izmaksas līdz pat 30%. Caterpillar norāda, ka 950. un 962. modeļiem standarta tehnoloģiju klāsts efektīvi uzrauga, pārvalda un uzlabo operatora darbības.

Cat Payload parāda datus reāllaikā, lai uzlabotu produktivitāti un iekraušanas efektivitāti, turklāt operators var pilnībā automatizēt kausa iekraušanu, izmantojot jauno Autodig funkciju, lai uzlabotu piepildīšanas laikus. Lielie kausa piepildīšanas koeficienti, ko nodrošina jaunais Autodig, nodrošina līdz pat 10% lielāku produktivitāti, salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem, norāda uzņēmums.

Jauno 950. un 962. modeļu standartaprīkojumā ietilpst atpakaļskata kamera. Labāku redzamību nodrošina kabīnes vējstikls no grīdas līdz griestiem un lieli spoguļi. Papildus ir pieejama 360 grādu redzamības sistēma, Cat Detect radara tehnoloģija un servisa apgaismojuma sistēma zem motora pārsega.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Drupināšanas un sijāšanas iekārtu un to aprīkojuma ražotājs...

Ziņas

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums Develon ieviesis tehnikas pa...

Ziņas

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikas ražotājs JCB ir pa...