MenuUzlaboti Caterpillar riteņiekrāvēji

Ziņas 14.02.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Caterpillar ir paziņojis, ka jaunajiem 950. un 962. modeļa nākamās paaudzes riteņiekrāvējiem standartā būs tehnoloģijas, kas uzlabos operatora efektivitāti un palielinās produktivitāti līdz pat 10%, salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeļiem.

Jaunajiem iekrāvējiem ir pagarināti apkopju intervāli, lai samazinātu uzturēšanas izmaksas līdz pat 30%. Caterpillar norāda, ka 950. un 962. modeļiem standarta tehnoloģiju klāsts efektīvi uzrauga, pārvalda un uzlabo operatora darbības.

Cat Payload parāda datus reāllaikā, lai uzlabotu produktivitāti un iekraušanas efektivitāti, turklāt operators var pilnībā automatizēt kausa iekraušanu, izmantojot jauno Autodig funkciju, lai uzlabotu piepildīšanas laikus. Lielie kausa piepildīšanas koeficienti, ko nodrošina jaunais Autodig, nodrošina līdz pat 10% lielāku produktivitāti, salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem, norāda uzņēmums.

Jauno 950. un 962. modeļu standartaprīkojumā ietilpst atpakaļskata kamera. Labāku redzamību nodrošina kabīnes vējstikls no grīdas līdz griestiem un lieli spoguļi. Papildus ir pieejama 360 grādu redzamības sistēma, Cat Detect radara tehnoloģija un servisa apgaismojuma sistēma zem motora pārsega.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Develon prezentē autonomo ekskavatoru

Hyundai Doosan Infracore klātienē oficiāli prezentējis savu...

Ziņas

Cat prezentē jaunu 13 l dīzeļdzinēju

Caterpillar ir paziņojis par jaunu 13 l dīzeļdzinēja Cat C13...

Ziņas

Komatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs

Japānā bāzētais uzņēmums Komatsu izstādē 2023 ConExpo, kas p...