Menu
Hyundai Doosan Infracore prezentē ūdeņraža dzinēju

Ziņas 01.03.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Hyundai Doosan Infracore prezentē ūdeņraža dzinēju


Uzņēmums Hyundai Doosan Infracore (HDI) laidis klajā ūdeņraža iekšdedzes dzinēju ar 11 l darba tilpumu, 402 ZS (300 kW) jaudu un maksimālo griezes momentu 1700 Nm pie 2000 apgr./min.

HDI informē, ka jaunais dzinējs atbildīs V pakāpes un Euro 7 emisiju noteikumiem, bet ar CO2 emisijām zem 1 g/kWh, tas ES tiks klasificēts kā nulles emisiju dzinējs.

Ražotājs izmanto esošās dzinēju tehnoloģijas, lai samazinātu izmaksas un paātrinātu ieviešanu tirgū. Jaunie ūdeņraža dzinēji tiks uzstādīti komerciālajiem transportlīdzekļiem, piemēram, kravas automašīnām un lielajiem autobusiem, kā arī būvniecības iekārtām. Tipa apstiprināšana plānota līdz 2024. gadam, bet pilna apjoma masveida ražošana ir plānota 2025. gadā.

"Ūdeņraža iekšdedzes dzinēji tiks izmantoti vidēja un liela izmēra komerciālajos transportlīdzekļos, piemēram, kravas automašīnās, autobusos un celtniecības iekārtās, kā arī vidēja un liela izmēra elektroenerģijas ģeneratoros," sacīja HDI dzinēju nodaļas vadītājs Kims Džongsū. "Mēs pieliksim visas pūles, lai īstenotu oglekļa neitralitāti, izstrādājot videi draudzīgas ūdeņraža tehnoloģijas saskaņā ar arvien stingrākiem oglekļa emisiju noteikumiem."

HDI apgalvo, ka H2 dzinēji ir vispiemērotākie vidēja un liela izmēra transportlīdzekļiem un tālsatiksmes transportlīdzekļiem, jo degvielas uzpilde var tikt veikta tikai 10 minūtēs, nobraucot vairāk nekā 500 km. Ūdeņraža dzinēji esot par 25 līdz 30% ekonomiskāki nekā degvielas elementi vai akumulatoru bloki, ja ņem vērā transportlīdzekļa cenu un apkopes izmaksas.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

New Holland šonedēļ demonstrē savu pirmo pilnībā elektrisko...

Ziņas

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompa...

Ziņas

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā...