Menu
Komatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs

Ziņas 15.03.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Komatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs


Japānā bāzētais uzņēmums Komatsu izstādē 2023 ConExpo, kas pašlaik notiek ASV uzsver atkritumu apsaimniekošanas nozīmi, prezentējot nākamās paaudzes riteņiekrāvēju WA475-10 ar īpašu aizsargpaketi.

WA475-10 ir 25 t mašīna, kas aprīkota ar 6 cilindru Komatsu dīzeļdzinēju, Komatsu hidromehānisko transmisiju (K-HMT) un Auto Idle Shutdown funkciju, kas nodrošina par 30% lielāku degvielas patēriņa efektivitāti nekā priekštecis WA475-8.

Iekrāvēja maksimālais braukšanas ātrums ir 38 km/h, bet 4,6 kub.m ietilpības kauss ir īpaši pārveidots, lai labāk noturētu kravas materiālu.

WA475-10 tika izstrādāts, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, un tāpēc tā kabīnē ir iekļautas vairākas jaunas funkcijas, kas padara darbu vieglāku un ērtāku nekā tā priekšgājējam.

"Riteņiekrāvēja neatkarīgā darba aprīkojuma vadība vienkāršo operatora darbu un samazina degvielas patēriņu, atdalot akseleratora pedāli no darba aprīkojuma ātruma," norāda Komatsu.

"Ievērojot atsauksmes no praktiķiem, uzlabotā darba vide ietver kabīnes priekšējo stiklu no grīdas līdz griestiem, ergonomisku slēdžu izkārtojumu un pilnībā regulējamu konsoli, lai uzlabotu operatora komfortu."

Jaunais iekrāvējs ir pieejams ar īpašu atkritumu apsaimniekošanas aizsargpaketi un riepu opcijām, kuras “var konfigurēt darbam ar konkrētiem atkritumiem vai lūžņiem”.

Papildaprīkojuma paketē ietilpst dažādi aizsargi, piemēram kausa hidrocilindra aizsargs, priekšējā un aizmugurējā rāmja aizsargs un degvielas tvertnes aizsargs. Lai nodrošinātu mašīnas operatora drošību, ir arī īpašs priekšējā loga aizsargrežģis.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

New Holland šonedēļ demonstrē savu pirmo pilnībā elektrisko...

Ziņas

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompa...

Ziņas

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā...