MenuKomatsu jaunās paaudzes riteņiekrāvējs

Ziņas 15.03.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Japānā bāzētais uzņēmums Komatsu izstādē 2023 ConExpo, kas pašlaik notiek ASV uzsver atkritumu apsaimniekošanas nozīmi, prezentējot nākamās paaudzes riteņiekrāvēju WA475-10 ar īpašu aizsargpaketi.

WA475-10 ir 25 t mašīna, kas aprīkota ar 6 cilindru Komatsu dīzeļdzinēju, Komatsu hidromehānisko transmisiju (K-HMT) un Auto Idle Shutdown funkciju, kas nodrošina par 30% lielāku degvielas patēriņa efektivitāti nekā priekštecis WA475-8.

Iekrāvēja maksimālais braukšanas ātrums ir 38 km/h, bet 4,6 kub.m ietilpības kauss ir īpaši pārveidots, lai labāk noturētu kravas materiālu.

WA475-10 tika izstrādāts, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, un tāpēc tā kabīnē ir iekļautas vairākas jaunas funkcijas, kas padara darbu vieglāku un ērtāku nekā tā priekšgājējam.

"Riteņiekrāvēja neatkarīgā darba aprīkojuma vadība vienkāršo operatora darbu un samazina degvielas patēriņu, atdalot akseleratora pedāli no darba aprīkojuma ātruma," norāda Komatsu.

"Ievērojot atsauksmes no praktiķiem, uzlabotā darba vide ietver kabīnes priekšējo stiklu no grīdas līdz griestiem, ergonomisku slēdžu izkārtojumu un pilnībā regulējamu konsoli, lai uzlabotu operatora komfortu."

Jaunais iekrāvējs ir pieejams ar īpašu atkritumu apsaimniekošanas aizsargpaketi un riepu opcijām, kuras “var konfigurēt darbam ar konkrētiem atkritumiem vai lūžņiem”.

Papildaprīkojuma paketē ietilpst dažādi aizsargi, piemēram kausa hidrocilindra aizsargs, priekšējā un aizmugurējā rāmja aizsargs un degvielas tvertnes aizsargs. Lai nodrošinātu mašīnas operatora drošību, ir arī īpašs priekšējā loga aizsargrežģis.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Develon prezentē autonomo ekskavatoru

Hyundai Doosan Infracore klātienē oficiāli prezentējis savu...

Ziņas

Cat prezentē jaunu 13 l dīzeļdzinēju

Caterpillar ir paziņojis par jaunu 13 l dīzeļdzinēja Cat C13...

Ziņas

Partnerības projekti būs galvenie ceļu attīstībai Latvijā

Latvijas valdība norādījusi, ka meklē iespējas izmantot publ...