Menu
Develon prezentē autonomo ekskavatoru

Ziņas 29.03.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Develon prezentē autonomo ekskavatoru


Hyundai Doosan Infracore klātienē oficiāli prezentējis savu jauno zīmolu Develon, kas agrāk bija pazīstams kā Doosan Construction Equipment. Develon pirmā klātienes parādīšanās notika šomēnes notikušajā ConExpo 2023 būvniecības izstādē Lasvegasā, ASV.

Hyundai Doosan Infracore jaunais zīmols Develon kā neatkarīgs meitasuzņēmums, līdzās Hyundai Construction Equipment, turpinās ražot celtniecības aprīkojumu, kā daļa no Hyundai Genuine grupas.

Lēmums par Doosan nosaukuma nomaiņu tika pieņemts jau 2021. gadā, kad HD Hyundai pabeidza Doosan Infracore iegādi.

Atbilstoši savam jaunajam nosaukumam, kas ir vārdu “izstrādāt” un “uz priekšu” kombinācija, Develon izstādē izcēlās, demonstrējot jaunākās bezvadītāja mašīnas, kas papildinās tā uz tehnoloģijām balstīto Concept-X2 aprīkojuma klāstu.

2019. gadā Korejā demonstrētā Concept-X autonomā būvniecības iekārta ietvēra buldozeru DD100-CX un kāpurķēžu ekskavatoru DX225-CX. Abas mašīnas ir bez kabīnes, un tām ir konsekvents vizuālais stils. Kamēr Develon uzlīme tagad ir pievienota esošajam oranžas krāsas aprīkojumam, kas izstrādāts saskaņā ar Doosan, Concept-X2 mašīnām ir pelēks krāsojums.

Nākamajā gadā Develon nosaukums parādīsies visā ražotāja aprīkojuma izplatītāju tīklā. Saskaņā ar uzņēmuma teikto, klienti jaunā zīmola mašīnas vietējos dīleru centros pamanīs 2023. gada vidū.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...