Menu




CNH Industrial pārdod savu Krievijas uzņēmumu

Ziņas 03.05.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
CNH Industrial pārdod savu Krievijas uzņēmumu

Būvniecības un lauksaimniecības iekārtu ražotājs CNH Industrial ir pārdevis savu biznesu Krievijā par 60 miljoniem ASV dolāru.

Šis solis noticis vairāk nekā gadu pēc kara sākuma Ukrainā. 2022. gada martā, neilgi pēc kara sākuma, CNH Industrial paziņoja, ka pārtrauks visas piegādes Krievijas tirgum. Tas turpināja garantēt visu darbinieku algas un citu administratīvo izdevumu izmaksas.

Uzņēmumam, kam pieder Case un New Holland celtniecības tehnikas zīmoli, kā arī Case IH un New Holland Agriculture, Maskavas reģionā bija korporatīvais birojs, ar kura starpniecību tas pārvaldīja savas produkcijas importu un eksportu Krievijā.

Krievijā uzņēmumam bija lauksaimniecības mašīnu un celtniecības iekārtu ražošanas vietas, kā arī detaļu noliktavas. Šajās vietās strādāja aptuveni 200 darbinieku.

Finanšu gadā, kas beidzas 2021. gadā un kas ir pēdējais pilnais darbības gads, Krievijas operācijas sniedza ieņēmumus aptuveni 380 miljonu ASV dolāru apmērā. Šis skaitlis veidoja 2% no uzņēmuma konsolidētajiem ieņēmumiem 2021. gadā.

Ceturkšņa laikā, kas beidzās 2022. gada 31. martā, CNH Industrial reģistrēja izmaksas 71 miljona ASV dolāru apmērā, saistībā ar darbības apturēšanu Krievijā. Uzņēmums aprēķinājis, ka saistībā ar atsavināšanu būs jāmaksā papildu maksa pirms nodokļu nomaksas aptuveni 20 miljonu ASV dolāru apmērā.





Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Drupināšanas un sijāšanas iekārtu un to aprīkojuma ražotājs...

Ziņas

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums Develon ieviesis tehnikas pa...

Ziņas

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikas ražotājs JCB ir pa...