MenuKubota prezentē jaunu mini ekskavatoru

Ziņas 01.06.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Kubota prezentē jaunu mini ekskavatoru

Kubota prezentējusi jaunāko papildinājumu savā mini ekskavatoru sērijā – 8,5 tonnu KX085-5.

Jaunajam ekskavatoram, salīdzinot ar iepriekšējo “dash 4” modeli, ir vairāk nekā 20 uzlabojumu, tostarp zemu emisiju Kubota dzinējs, un to var aprīkot ar divdaļīgu izlici, lai paplašinātu darba diapazonu.

KX085-5 ir automātiskā tukšgaitas sistēma, kas automātiski samazina dzinēja apgriezienus līdz tukšgaitai, kad vadības sviras ir atstātas neitrālā stāvoklī ilgāk par četrām sekundēm.

Kubota norāda, ka mašīna tika izstrādāta, lai "nodrošinātu, ka operatori var ietaupīt enerģiju un ekspluatācijas izmaksas, kā arī samazināt trokšņa un izplūdes gāzu emisijas", kā arī palielināt darba efektivitāti un produktivitāti, izmantojot tās hidraulisko mehānismu, kas ļauj operatoriem darbināt izlici, kausu un pagriezties vienlaicīgi.

Citas funkcijas ietver regulējamu maksimālo eļļas plūsmu, slodzes jutīgu hidraulisko sistēmu, pārveidotu kabīni un grīdu.

Dzinēja automātiskās apturēšanas sistēmu ir iekļauta standarta aprīkojumā. Tā automātiski izslēgs dzinēju, kad ir pagājis regulējams tukšgaitas laiks.

Kabīnē standarta aprīkojumā ietilpst regulējams sēdeklis ar pneimatisko balstiekārtu, savukārt augstas izšķirtspējas 7 collu LCD digitālais displejs nodrošina, ka lietotājs var skatīt visu nepieciešamo darbības informāciju vienlaikus.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...