Menu
Bobcat prezentē jaunus iekrāvējus

Ziņas 08.06.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Bobcat prezentē jaunus iekrāvējus


Bobcat savā Demo dienu pasākumā, kas notika Prāgā, Čehijas Republikā, prezentēja trīs jaunu iekrāvēju konceptmodeļus.

Bobcat S7X pilnībā elektriskais kompaktiekrāvējs bija viens no trim jaunajiem iekrāvēju konceptiem, kas tika demonstrēti pasākumā.

Savukārt jaunais L95 modelis būs nākamais Bobcat kompakto riteņiekrāvēju klāsta papildinājums, kas sekos 2021. gadā izlaistajam L85.

L95 ir aprīkots ar Bobcat 75 ZS dzinēju, un tā maksimālais ātrums ir 40 km/h. Starp jaunajiem L95 pieejamajiem darbarīkiem ir 1,0 m3 vispārējas nozīmes kauss un 1,5 m3 vieglo materiālu kauss, kā arī jauni satvērēju un zaru piederumi lauksaimniecībai. Citas jaunās funkcijas ietver apsildāmu sēdekli; DAB+ radio ar tālruņa savienojumu un uzlabotu automātisko braukšanas vadību.

Modeļu rindas mazākajā galā uzņēmums demonstrēja L40 konceptu 2-3 tonnu kategorijā. L40 sver mazāk nekā 2,5 tonnas, un tas ir paredzēts, piemēram, ceļu uzturēšanai un būvniecībai.

Bobcat demonstrēja arī jaunu mazo šarnīrveida iekrāvēju konceptuālo mašīnu L35, kas ir esošā portfeļa paplašinājums, lai aptvertu tādu mašīnu tirgus segmentu, kuras ir viegli transportējamas ar piekabi. Mašīnas svars ir zem 2,5 tonnām, kas nodrošina vieglu transportēšanu un augstu celtspēju. L35 dzinēja jauda ir 57 ZS, kas nodrošina lielāku braukšanas ātrumu un stumšanas jaudu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...