Menu
Caterpillar riteņu ekskavatoriem jubileja

Ziņas 06.07.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Caterpillar riteņu ekskavatoriem jubileja


Caterpillar ir paziņojis par sava 50 000. riteņu ekskavatora izlaišanu, kurš bija Cat M318 Next Gen modelis.

Saskaņā ar ražotāja datiem 25 000 šāda veida mašīnu tas saražojis tikai 11 gadu laikā. Caterpillar informē, ka sākotnēji tā riteņu ekskavatori ieguva popularitāti Eiropā un Dienvidkorejā. Tomēr, pateicoties to ātrumam, jaudai, daudzpusībai un savietojamībai ar plašu hidraulisko instrumentu klāstu, tie ieguva popularitāti arī Ķīnā, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un citos pasaules tirgos.

Cat riteņu ekskavatoru līnija ar laiku ir paplašinājusies, iekļaujot septiņus modeļus (Cat M314 līdz M322) tirgiem ar stingrākiem emisiju noteikumiem, vienu modeli (M315 GC), kas paredzēts Ķīnai, trīs modeļus (M315 līdz M320D2), kas nodrošina zemākus emisijas standartus, M323F modeli dzelzceļa specifiskiem lietojumiem un četriem materiālu apstrādātājiem (MH3022 līdz MH3040).

Braiens Ebots, Cat produktu pārvaldības viceprezidents, sacīja: “Riteņekskavators radīja revolūciju darbuzņēmēju darbā pārslogotās vietās un tirgos ar attīstītu infrastruktūru. Tā spēja ātri pārvietoties starp darba vietām, neradot bojājumus, kā arī unikālā hidrauliskā konstrukcija, kas nodrošina plašu hidraulisko darba instrumentu klāstu, ir sekmējusi tā panākumus."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...