Menu
Hilti iegādājas programmēšanas uzņēmumu

Ziņas 28.07.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Hilti iegādājas programmēšanas uzņēmumu

Hilti Group ir panākusi vienošanos par Nīderlandē bāzētas programmatūras kompānijas 4PS Group iegādi.

4PS Group specializējas biznesa vadības risinājumos būvniecības, inženierbūvju un instalēšanas nozarēm. Finanšu detaļas pagaidām netiek atklātas.

Pēc Hilti domām, pirkums ir "nākamais solis" uzņēmuma stratēģiskajos plānos paplašināt savu programmatūras biznesu un ļaus abiem uzņēmumiem "nostiprināt savas pozīcijas" tirgū un "virzīt būvniecības nozares digitālo transformāciju".

Līgumā, kuru parakstījuši abi uzņēmumi un kuram ir jāsaņem uzraudzības iestāžu apstiprinājums, 4PS Group darbinieki paliks uzņēmumā, bet direktoru padomē paliks Vims Jansens, Andrē Overīms un Martins Vesterinks.

Tomass Hilbrands, Hilti valdes loceklis, sacīja: “Kā uzņēmums, kas cieši sadarbojas ar klientiem un koncentrējas uz būvniecības nozares digitālās transformācijas atbalstīšanu, 4PS Group ir lieliski piemērota Hilti. Mēs arī piekrītam pārliecībai, ka optimizētos biznesa procesos būvniecības uzņēmumiem ir milzīgs produktivitātes potenciāls. Būvprojekti ir sarežģīti, un administratīvie uzdevumi aizņem daudz laika. Vēl jo vairāk mums ir nepieciešams digitalizēt procesus un padarīt informāciju viegli un ātri pieejamu.”

Johans Beikers, 4PS Group pārdošanas un mārketinga direktors, piebilda, ka uzņēmums "ar nepacietību gaida spēku apvienošanu ar Hilti", un raksturoja iegādi kā "svarīgu nākamo soli, lai varētu ieņemt vadošo lomu Eiropas tirgū".

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Drupināšanas un sijāšanas iekārtu un to aprīkojuma ražotājs...

Ziņas

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Develon atklāj paplašinātu digitālo platformu

Dienvidkorejā bāzētais uzņēmums Develon ieviesis tehnikas pa...

Ziņas

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

JCB laiž klajā ekskavatoru 370X

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikas ražotājs JCB ir pa...