MenuIlgtspējības mērķi ietekmē mašīnu konstrukciju

Ziņas 25.08.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Ilgtspējības mērķi ietekmē mašīnu konstrukciju

Šarnīrveida pašizgāzēju ražotājs Rokbak atklājis, ka tā apņemšanās nodrošināt ilgtspējību un sasniegt vides mērķus ir ietekmējusi tā mašīnu konstrukciju.

Rokbak, kas ir daļa no Volvo grupas, ir apņēmies pievienoties tā dēvētā zaļā kursa mērķu iniciatīvai. Konkrētie mērķi ietver CO2 samazinājumu par 30% līdz 2030. gadam, rūpnīcas darbības emisiju samazināšanu par 50% līdz tam pašam gadam un līdz 2040. gadam līdz nullei.

Šie stimuli ir ietekmējuši Rokbak kravas automašīnu konstrukciju, Rokbak Motherwell rūpnīcas ikdienas darbību Skotijā un stingru Rokbak ilgtspējības ceļveža ievērošanu.

Samazinot ietekmi uz vidi, Rokbak izmanto stratēģijas, kas izriet no degvielas patēriņa analīzes, alternatīvo degvielu izpētes, apkopes ciklu pagarināšanas un apkopes palīgmateriālu samazināšanās. Turklāt šī ilgtspējības izpēte un attīstība ir ļāvusi samazināt Rokbak klientu kopējās īpašuma izmaksas (TCO).

“Gadu gaitā mūsu ilgtspējības veicināšanai ir ieguldīts liels darbs,” saka Čārlijs Urkharts, Rokbak produktu vadītājs. "Rokbak mantojums, zināšanas un resursi nozīmē, ka mēs pastāvīgi attīstām un cenšamies uzlabot kravas automašīnas un veidu, kā mēs strādājam tā, lai tas būtu izdevīgs mūsu klientiem."

Degvielas patēriņš ir lielākās mašīnas ekspluatācijas izmaksas, un Rokbak RA30 un RA40 EU izmešu V pakāpes dzinēji nodrošina degvielas patēriņa ietaupījumu līdz pat 7%, salīdzinot ar iepriekšējiem ES IV pakāpes dzinējiem. Tas nozīmē zemākas ekspluatācijas izmaksas un mazāku ietekmi uz vidi.

Gan RA30, gan RA40 var izmantot ar ūdeņradi apstrādātu augu eļļu (HVO) — degvielu, kas ļauj klientiem “ātri sasniegt” individuālos nulles mērķus.

Pašlaik Rokbak rūpnīca pilnībā darbojas, izmantojot ilgtspējīgus enerģijas avotus. Uzņēmums aktīvi strādā, lai iegūtu akreditāciju bezatkritumu poligona politikai, novirzot 95% radīto atkritumu no poligoniem.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...