Menu
Bobcat teleskopiskajiem iekrāvējiem 60. gadadiena

Ziņas 08.09.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Bobcat teleskopiskajiem iekrāvējiem 60. gadadiena


Bobcat rūpnīca Ponšato, Francijā atzīmē teleskopisko iekrāvēju ražošanas 60 gadu jubileju.

Rūpnīcas ražošanas vēsture aizsākās 20. gadsimta sākumā, bet teleskopiskos iekrāvējus tā sāka ražot 1980. gadu sākumā. Šogad no ražošanas līnijas nobrauca 111 000. Bobcat celtniecības mašīna, no kurām aptuveni 30 000 ir bijuši teleskopiskie iekrāvēji.

Filipe Mareskots, Ponšato rūpnīcas vadītājs, sacīja: "Patlaban teleskopisko iekrāvēju klāsts sastāv no 14 modeļiem uz piecām platformām ar galvenajiem tirgiem lauksaimniecībā, celtniecībā un nomā. Tik visaptveroša portfeļa pārvaldība iespējama pateicoties mūsu pieredzējušajai inženieru komandai, kas vada visas Eiropas darbības un sniedz ieguldījumu globālās teleskopisko iekrāvēju attīstības aktivitātēs. Lielākā daļa mūsu produkcijas, vairāk nekā 80%, ir paredzēta eksportam.”

Bobcat Ponšato ražotni savulaik izveidoja Džozefs Sambrons. Līdz 1920. gadam rūpnīcā strādāja simtiem strādnieku un tika ražotas miltu dzirnavas un sidra spiedes. Pēc Džozefa aiziešanas pensijā viņa dēls Moriss uzsāka mini pašizgāzēju ražošanu, pārdodot vairāk nekā 50 000 vienību un paverot ceļu pašreizējās Ponšato rūpnīcas celtniecībai 1963. gadā. Jaunā ražotne specializējās bezceļu pašizgāzēju un iekrāvēju ražošanā.

Savus pirmos teleskopiskos iekrāvējus 80. gadu sākumā uzņēmums sāka ražot ar zīmolu Sambron, ko pēc tam iegādājās Fayat Group. Fayat īpašumā Sambron kļuva par FDI Sambron un ieviesa hidrostatiskos teleskopiskos manipulatorus. 2000. gadā FDI Sambron iegādājās amerikāņu korporācija Ingersoll-Rand, kurai piederēja arī Bobcat zīmols. Līdz ar to FDI Sambron pārtapa par Bobcat France.

2007. gadā Bobcat iegādājās Dienvidkorejas grupa Doosan, un tā turpina darboties kā daļa no uzņēmuma Doosan Bobcat EMEA.

Pēdējos gados investīcijām Ponšato rūpnīcā ir bijusi liela ietekme arī uz tās vietējo sabiedrību – “vairāk nekā dubultojot” tās darbaspēku līdz 420 darbiniekiem. Mareskots sacīja: "Pēdējās desmitgades laikā cilvēkresursos, pētniecībā un attīstībā un iekārtu uzlabošanā ir veikti ievērojami ieguldījumi aptuveni 30 miljonu eiro apmērā."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Jauni Develon ekskavatori

Jauni Develon ekskavatori

Develon jaunākās paaudzes DX-7M kāpurķēžu ekskavatoru klāsts...

Ziņas

Piecu gadu garantija

Piecu gadu garantija

Jaguar Land Rover ievieš piecu gadu garantiju visiem jaunaji...

Ziņas

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu viedo karjeru vietne

Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada b...