Menu
Komatsu viedo karjeru vietne

Ziņas 18.09.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Komatsu viedo karjeru vietne


Komatsu plāno ieviest viedo karjeru vietni līdz 2023. gada beigām. Tā pirmo reizi tika demonstrēta izstādē Bauma 2022.

Šis risinājums koncentrēsies uz sešām galvenajām jomām: drošību, objekta pārvaldību, ražošanu, mašīnu apkopi, degvielas patēriņu un CO2 emisijām karjeru darbībā un lielos civilās būvniecības projektos.

Smart Quarry Site nodrošina reāllaika datus par visām parka mašīnām, tostarp to kravnesību un darba ātrumu.

Komatsu piebilst, ka tas var palīdzēt palielināt efektivitāti un drošību, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas, identificējot problēmas un vājās vietas.

Saskaņā ar Komatsu Europe biznesa transformācijas ģenerāldirektora Daniela Heusena teikto: “Viedā karjera vietne sniedz mūsu lielajiem būvniecības klientiem pastāvīgu reāllaika pārskatu par katras mašīnas kustību un stāvokli, ļaujot viņiem iztēloties iespējas un sasniegt mērķus. Tas palīdz vietnes vadītājiem pieņemt izglītotus lēmumus, netērējot stundas, analizējot neapstrādātus datus.”

Katrs operators var pieteikties sistēmā ar unikālu ID un saņemt tūlītēju informāciju. Kabīnes ekrāns nodrošina reāllaika atgriezenisko saiti par kravnesību, materiāla veidu un galamērķi. Datus var nosūtīt starp iekārtām. Ja iekārta atrodas apgabalā, kurā nav savienojuma, šajā tīklā koplietotie dati tiks automātiski augšupielādēti, tiklīdz kāda no mobilajām ierīcēm atgriezīsies darbības zonā.

Tīkls arī ļauj savienot iekrāvēju un kravas automašīnu, ļaujot iekrāvēja operatoram optimizēt kravas automašīnas kravnesību katrā ciklā.

Sistēmā ir ērti lietojami informācijas paneļi un reāllaika skati, kas atvieglo ātru piekļuvi flotes un ražošanas informācijai visam biroja personālam. Tie sniedz nepieciešamo informāciju un ieskatu par vairākiem darba vietas aspektiem, piemēram, drošību, ražošanu, tukšgaitu, CO2 un degvielu, kā arī mašīnas statusu.

 

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...