Menu
Jauni Kobelco mini ekskavatori

Ziņas 19.10.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Jauni Kobelco mini ekskavatori


 

Uzņēmums Kobelco Construction Machinery Europe ir atklājis divus jaunus mini ekskavatoru modeļus – jauno SK26SR-7 un atjaunināto SK28SR-7. Ražotājs tiem izceļ salīdzinoši mazo transportēsanas masu.

Jaunais SK26SR-7, kas izstrādāts prasīgākiem pielietojumiem, piedāvā tikai 2,58 t transportēšanas svaru ar kabīni un 2,42 t ar nojumi, ļaujot to viegli transportēt ar 3,5 t piekabi.

Gan SK26SR-7, gan atjauninātajam mini ekskavatoram SK28SR-7, kas arī ietilpst 2,5 līdz 3 t klasē, ir maza darbības rādiusa konstrukcija ar īsu aizmugures pārkari, kas ļauj strādāt šaurās telpās un blakus sienām vai citiem šķēršļiem.

Kobelco produktu mārketinga vadītājs Veslijs Elverdings sacīja: “Mūsu mini ekskavatoru klāsts ir plašs, taču sapratām, ka 2,5 tonnu segmentu varētu pilnveidot, lai labāk atbilstu klientu prasībām. SK26SR-7 un SK28SR-7 uzlabojumi balstās uz Kobelco reputāciju uzticamības un veiktspējas jomā un ietver vairākas jaunas funkcijas, lai pilnveidotu to spējas un atšķirtos no konkurentiem."

Jaunie modeļi ir balstīti uz Kobelco Performance x Design koncepciju. Tiem ir ērtāka kabīne, kas nodrošina komfortablāku darba vidi, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes mašīnām. Jaunajām kabīnēm ir mehāniska piekare un regulējams sēdeklis ar galvas balstu, DAB+ radio, Bluetooth savienojums un 3,5 collu krāsu ekrāns, kas operatoram nodrošina piekļuvi svarīgai mašīnas informācijai un datiem, piemēram, degvielas un ūdens temperatūrai, apkopes intervāliem un hidrauliskās eļļas plūsmai papildierīcēs.

Kobelco norāda: "Ātra piekļuve šai informācijai var palīdzēt nodrošināt savlaicīgu apkopi, samazinot neparedzētu bojājumu risku un optimizējot mašīnu kalpošanas laiku".

Arī Kobelco atjauninātajam mini ekskavatoram SK28SR-7 ir vairāki uzlabojumi. Dzinēja jauda ir palielināta no 18 kW līdz 19 kW, un tiek teikts, ka uzlabotā hidrauliskā sistēma nodrošina “uzlabotu funkcionalitāti”, salīdzinot ar tā priekšgājēju.

Lai palielinātu daudzpusību, Kobelco ir pagarinājis Quick Hitch pievadus par 200 mm, kas ļauj ekskavatoram viegli pievienot plašu ierīču klāstu.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

New Holland šonedēļ demonstrē savu pirmo pilnībā elektrisko...

Ziņas

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompa...

Ziņas

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā...