Menu
Jauns Bobcat kompaktais riteņiekrāvējs

Ziņas 01.11.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Jauns Bobcat kompaktais riteņiekrāvējs


Bobcat papildinājis savu kompakto riteņu iekrāvēju klāstu, izlaižot modeli L95.

Piecu tonnu L95 kompakto riteņiekrāvēju darbina 2,4 l V2 Bobcat dzinējs. Ražotājs to raksturo kā “daudzfunkcionālu mašīnu”, kas piemērota izmantošanai vairākās nozarēs, tostarp nomā, celtniecībā un otrreizējā pārstrādē.

Tāpat kā mazākajiem radiniekiem L85 un L75, mašīnai pieejamo kausu tilpuma diapazons ir 0,6 līdz 1,5 m3, taču tai ir jauni papildinājumi, pamatojoties uz klientu atsauksmēm. Tajos ietilpst kursorsvira, kas ir integrēta sēdeklī, uzlabots reakcijas laiks pārslēdzoties uz priekšu un atpakaļ un palielināta pacelšanas un noliekšanas daudzfunkcionalitāte.

Komfortam un drošībai L95 kabīnē ir pilna FOPS Level II operatora aizsardzība, pilnībā regulējams un apsildāms premium klases sēdeklis, HVAC sistēma un divos virzienos regulējama stūres statne.

Automātiskā stāvbremze un slīpuma palīgsistēma ir iekļautas standarta aprīkojumā, savukārt intuitīvā vadības shēma nodrošina, ka nepieredzējuši operatori var ātri sākt strādāt ar L95.

Pilna stikla durvis un jaudīgi LED gaismekļi nodrošina operatoram "izcilu redzamību", savukārt vadības ierīces diferenciāļa bloķēšanai, bruņurupuča/zaķa režīmam, izlicei un papildu plūsmas kontrolei atrodas kursorsviras augšpusē.

L95 kompaktais riteņiekrāvējs ir aprīkots ar Bobcat Machine IQ telemātikas sistēmu, kas ļauj attālināti uzraudzīt iekārtu veiktspēju. Tas ir arī aprīkots arī ar pārveidotu Power Quick-Tach sistēmu, kas ir saderīga ar plaši izmantotajiem nozares standarta savienotājiem. Ir iekļauta arī jaunākā Bob-Tach adaptera versija apstiprinātu Bobcat piederumu uzstādīšanai.

Lai uzlabotu augstas plūsmas agregātu veiktspēju, Bobcat ir palielinājis spiedienu no 200 līdz 225 bāriem, savukārt Advanced Attachment Control sistēma ļauj operatoriem pārslēgties uz alternatīvu mašīnas vadības modeli, nospiežot pogu.

Bobcat iekrāvēju produktu menedžeris Jiri Karmazins sacīja: “L95 augsto veiktspēju nodrošina jaudīgā Bobcat 55 kW dzinēja, hidraulikas un 40 km/h maksimālā braukšanas ātruma kombinācija.”

Tāpat kā L75 un L85, to papildina ērtā un plašā kabīne, kas apvienota ar augstu stabilitāti un celtspēju un iespaidīgiem iekraušanas, stumšanas un vilkšanas spēkiem, kā arī visaptveroša Bobcat piederumu izvēle.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

Prezentēts pirmais New Holland elektriskais mini ekskavators

New Holland šonedēļ demonstrē savu pirmo pilnībā elektrisko...

Ziņas

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompa...

Ziņas

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā...