Menu
Develon laiž klajā jaunu buldozeru

Ziņas 10.11.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Develon laiž klajā jaunu buldozeru


Develon (iepriekš zināms kā Doosan Construction Equipment) ienācis Eiropas buldozeru tirgū, laižot klajā jauno modeli DD130.

Buldozers DD130 piedāvā virkni funkciju, tostarp produktīvu precīzas šķūrēšanas risinājumu dzīvojamo un vieglo komerciālo ēku būvniecības projektiem.

2D gradēšanas sistēma, kas pazīstama arī kā dozēšanas palīgsistēma, var palīdzēt lietotājam precīzu darbu veikšanas procesā. Lietotājs ievada nepieciešamos datus, un iekārta automātiski kontrolē lāpstas funkcijas, tādējādi neizmantojot GPS vai lāzerus.

Ražotājs norāda, ka DD130, kura darba svars ir 15 300 kg, nodrošina labāku buldozera lāpstas redzamību. Lai to sasniegtu, priekšējam dzinēja nodalījumam ir šaurāka konstukcija.

Develon DD130 labāku pārskatāmību nodrošina arī elektroniskās dzesēšanas sistēmas pārvietošana uz buldozera aizmuguri un standarta atpakaļskata kamera. Krāsainais 8 collu Smart Touch displejs parāda atpakaļskata kameras attēlu. Standarta aprīkojumā ietilpst arī augstas efektivitātes LED gaismas un četras logu tīrītāju slotiņas.

Telemātikas sistēma arī ir DD130 buldozera standarta funkcija. Lietotājs var pārraudzīt buldozera stāvokli, atrašanās vietu un produktivitāti no mobilās lietotnes. Savukārt izplatītājs var redzēt aprīkojuma statusu un informēt lietotāju, kad ir pienācis laiks veikt servisu, lai samazinātu mašīnas dīkstāves laiku.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...