MenuCat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Ziņas 17.11.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Cat prezentē divus jaunus kompaktos kāpurķēžu iekrāvējus

Caterpillar ir ieviesis pirmos nākamās paaudzes modeļus savā kompakto kāpurķēžu iekrāvēju līnijā – Cat 255 un Cat 265.

"Mēs saglabājām D3 sērijas DNS, vienlaikus pilnveidojot iekrāvēju veiktspējas iespējas, kam par pamatu ir arī klientu atsauksmes", sacīja Trevors Čeiss, Caterpillar produktu speciālists. "Abi nākamās paaudzes modeļi izmanto daudzās priekšrocības, ko piedāvā vertikālā pacēlāja konstrukcija."

Jaunais Cat 255 aizstāj 259D3, bet Cat 265 aizstāj gan 279D3, gan 289D3 modeļus. Abiem jaunajiem kompaktajiem kāpurķēžu iekrāvējiem ir platākas kabīnes ar lielāku ietilpību un augstāku komforta līmeni.

74,3 ZS (55,4 kW) Cat C2.8T un Cat C2.8TA dzinēji (74,3 ZS/ 55,4 kW) darbina attiecīgi 255. un 265. modeļa iekrāvējus, un jaunie dzinēji palielina griezes momentu par 13% 255. un par 43% 265. modelim.

Caterpillar arī pārveidojis dzinēja nodalījumu – dzinējs un dzesēšanas radiatoru pakete uzstādīta zemāk uz mašīnas rāmja, lai palielinātu stabilitāti un nodrošinātu operatora pārliecību, apstrādājot smagas kravas.

Abiem modeļiem ir stingrākas šasijas, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti piepildot kausu ar materiālu, kā arī uzlabotu operatora komfortu.

Jaunajām kabīnēm ir arī par 15% lielāka redzamība, pateicoties zemākajam dzinēja stiprinājumam, un aizmugurējais logs ir par 59% lielāks. Jaunajiem modeļiem ir arī vienkāršots divpakāpju durvju noņemšanas process, kam nav nepieciešami instrumenti un zemāks iekāpšanas līmenis vieglākai iekāpšanai un izkāpšanai.

Saskaņā ar ražotāja teikto, gan standarta, gan uzlabotie monitori piedāvā iespēju darbināt Cat Smart Attachments, piemēram, buldozera un greidera lāpstas un ekskavatora kausu, un šie piederumi ir piesaistīti jauno iekrāvēju kursorsvirām, turklāt mašīna automātiski atpazīst pielikuma veidu un nepieciešamo kursorsviras modeli tā vadīšanai.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...