MenuCase izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Ziņas 24.11.2023    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Case izlaiž četrus kompaktos riteņiekrāvējus

Uzņēmums Case Construction Equipment atjauninājis savu kompakto riteņiekrāvēju līniju, izlaižot četrus F sērijas Evolution modeļus – 21F, 121F, 221F un 321F.

Ražotājs norāda, ka jaunajiem modeļiem ir palielināts braukšanas ātrums un modernizēta operatora kabīne. Kabīnē ir uzlabots monitors un elektrohidrauliskās vadības ierīces ar viedām funkcijām un virkne savienojamības lietojumprogrammu, kas iepriekš bija iekļautas tikai lielākos modeļos.

Atbildot uz pieprasījumu, īpaši Skandināvijas valstīs, divi lielāki modeļi ir pieejami ar dažādu braukšanas ātruma izvēli. 20 km/h ir standarta komplektācijā, bet ir iespēja arī sasniegt 40 km/h.

Modeli 21F darbina izmešu V pakāpei atbilstošs FPT dīzeļdzinējs, kas attīsta 43 kW (58 ZS) jaudu un 245 Nm griezes momentu. Savukārt modelim 121F ir 48 kW (64 ZS) un 261 Nm, bet modeļiem 221F un 321F ir 55 kW (74 ZS) un 316 Nm.

Turklāt tiek ziņots, ka lielākajiem modeļiem ir jaunas modulāras asis, kas pieejamas ar ierobežotas berzes vai 100% bloķējošiem diferenciāļiem, lai nodrošinātu maksimālu saķeri sarežģītā reljefā.

ASV bāzētais Case tāpat informē, ka jaunajiem modeļiem ir viss vienā elektrohidrauliskā kursorsvira, kas var kontrolēt visas kausa un iekrāvēja sviras funkcijas, kā arī modernizēts monitors, kas nodrošina skaidru piekļuvi visām galvenajām mašīnas funkcijām un sistēmu vadības ierīcēm.

Papildus tam riteņiekrāvējiem ir viedas funkcijas, kas ļauj lietotājam iepriekš iestatīt hidrauliskās reakcijas atbilstoši individuāliem uzdevumiem, savukārt kausa kratīšanas režīms palīdz iztukšot lipīgus materiālus. Papildus atgriešanas uz rakšanas funkcijai tagad ir atgriešanās ceļā iestatījums, un abas automatizētās kustības var apvienot, lai atvieglotu iekraušanas un izgāšanas darbību.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

JCB prezentē jaunu mini ekskavatoru un pašizgāzēju

JCB prezentē jaunu mini ekskavatoru un pašizgāzēju

JCB atklājis divus jaunus papildinājumus savam plašajam mašī...

Ziņas

Develon jaunie mini ekskavatori DX17Z-7 un DX19-7

Develon jaunie mini ekskavatori DX17Z-7 un DX19-7

Develon laidis klajā DX17Z-7 un DX19-7 mini ekskavatorus, ku...

Ziņas

Hitachi papildina Zaxis-7 klāstu ar kompaktajiem ekskavatoriem

Hitachi papildina Zaxis-7 klāstu ar kompaktajiem ekskavatoriem

Uzņēmums Hitachi Construction Machinery Europe (HCME) papild...