Menu
Jaunas funkcijas Ammann mini veltņiem

Ziņas 25.01.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Jaunas funkcijas Ammann mini veltņiem


Ammann laidis klajā jaunu vadības sistēmu ARW 65-S mini veltnim, kas nodrošina daudzvirzienu kustības, ļaujot mašīnai pārvietoties uz priekšu, atpakaļ un sānis.

Veltņa S versijai ir rotējošs mehānisms, kas ļauj veikt kustības visos virzienos, atšķirībā no iepriekšējās versijas, kas ļāva kustēties tikai uz priekšu un atpakaļ.

S versijā mašīnu var arī pārvietot pa labi vai pa kreisi, izmantojot virzošo sviru. Ievērojama iezīme ir viegla sānu kustība, neprasot operatora spēku. Šis uzlabojums ne tikai novērš operatora nogurumu, bet arī nodrošina vienmērīgu virsmu un nemainīgu efektivitāti visas darba dienas garumā.

“Pateicoties vadībai uz sāniem, mašīnas darbība ir daudz vienkāršāka un precīzāka,” saka Ralfs Bručins, Ammann vieglo mašīnu stratēģiskais tirdzniecības vadītājs. "Kontroles rezultātā palielinās produktivitāte, efektivitāte un kvalitāte," viņš piebilst.

Trumuļa hidrocilindrs ļauj ripināšanas laikā kustēties uz priekšu vai atpakaļ, cilindram griežoties par 15 grādiem pa kreisi un pa labi. Operators var viegli kontrolēt virzienu, izmantojot divas pogas uz vadības bloka. Turklāt īsāka vadības svira palīdz padarīt mašīnu kompaktāku, uzlabo vadāmību un atvieglo transportēšanu.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...