Menu
Volvo elektriskais ekskavators

Ziņas 02.02.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Volvo elektriskais ekskavators


Uzņēmums Volvo Construction Equipment (Volvo CE) laidis klajā elektrisko ekskavatoru, kas nav jāuzlādē, jo ar kabeli ir pievienots tīklam.

Jaunais Volvo EW240 elektriskais materiālu apstrādātājs ir paredzēts atkritumu un pārstrādes nozarei. Tas darbojas klusu un nodrošina nepārtrauktu kabeļa savienojumu ar elektrības tīklu, kas ļauj tam strādāt visu diennakti bez nepieciešamības apstāties, lai uzpildītu degvielu vai veiktu uzlādi.

EW240 ir jaunākais papildinājums uzņēmuma nulles emisiju mašīnu klāstam. Mašīnas masa ir 26 t un tā ir paredzēta lietošanai pastāvīgās vietās un iekštelpās.

Saskaņā ar ražotāja teikto, kabeļa savienojums ar galveno elektroenerģijas tīklu nozīmē, ka EW240 elektriskais materiālu apstrādātājs piedāvā "lielāku produktivitāti un zemākas ekspluatācijas izmaksas" statiskās lokācijās, vienlaikus nodrošinot operatoriem "tādu pašu veiktspēju un vadību, ko nodrošina parastā iekārta".

Volvo CE stāsta: “Pateicoties elektrifikācijai, EW240 ir lielāks apkopju intervāls, kas nozīmē zemākas uzturēšanas izmaksas salīdzinājumā ar dīzeļa alternatīvu. Bez ar dzinēju saistītām apkopēm, piemēram, motoreļļas un filtriem, tas samazina arī dīkstāves laiku un izmaksas.”

Ražotājs piebilst: “Ar nulles izplūdes gāzu emisijām un gandrīz klusu darbību tas ir ideāls risinājums trokšņa jutīgām zonām ārā vai pat iekštelpās, zonās ar zemām oglekļa emisijām un darbam nedraudzīgās stundās. Tā klusā darbība nozīmē mazāku slodzi operatoram un cilvēkiem, kas strādā uz vietas, kā arī tiem, kas atrodas apkārtnē."

EW240 ir aprīkots arī ar Volvo D6 dīzeļdzinēju, kas nodrošina 126 kW jaudu pie 1800 apgr./min un piedāvā maksimālo braukšanas ātrumu 20 km/h.

Citas ar tīklu savienotā riteņu ekskavatora funkcijas ietver apsildāmu sēdekli operatora kabīnē, kā arī aizmugures un sānu skata kameras un LED gaismas. Tam ir arī kabīne, kas var pacelties 5 m augstumā, lai uzlabotu darba vietas redzamību.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...