Menu
Hitachi papildina Zaxis-7 klāstu ar kompaktajiem ekskavatoriem

Ziņas 07.02.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Hitachi papildina Zaxis-7 klāstu ar kompaktajiem ekskavatoriem


Uzņēmums Hitachi Construction Machinery Europe (HCME) papildinājis savu Eiropas tirgum paredzēto Zaxis-7 kompakto ekskavatoru klāstu ar diviem jauniem modeļiem.

Ar maksimālo darba masu 9,8 tonnas, ZX95US-7 un ZX95USB-7 darbina V pakāpei atbilstīgs Yanmar dzinējs, kas nodrošina 50,5 kW jaudu.

Jaunie ekskavatori ir lielāki nekā ZX85-6 modelis un, saskaņā ar HCME, piedāvā par 10% lielāku stabilitāti un par 4% lielāku rakšanas spēku, kas uzlabo produktivitāti, bet kompaktie izmēri padara tos par ideālu risinājumu darbam šaurās vietās.

Saskaņā ar Hitachi teikto, ekskavatoram ir dažādas funkcijas, kas "palielina peļņu un samazina izmaksas", vienlaikus nodrošinot operatoram "uzlabotas komforta un drošības funkcijas".

Kabīnei ir zems ieejas līmenis, uzlabots pedāļu izkārtojumu salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem un tā piedāvā "augstāku skatu uz darba vietu", pateicoties Aerial Angle kameru sistēmai, kas nodrošina 270 grādu skatu no putna lidojuma ar sešām attēla iespējām.

Darbam vāja apgaismojuma apstākļos ir pieejams arī kameras apkārtējais apgaismojums, savukārt gaismas gan uz izlices, gan kabīnes nodrošina papildu apgaismojumu darba vietā.

Konsoles un slēdžu ergonomiskais dizains un piekļuve vadības ierīcēm nodrošina vieglu darbību operatoriem.

Dzinējs samazina vajadzību pēc noteiktiem apkopes veidiem, jo tam nav nepieciešama SCR sistēma. Turklāt vieglāka piekļuve radiatoram, kā arī akumulatoram uzlabo ikdienas apkopes ērtības.

Tehnikas parka pārvaldībai HCME attālinātās uzraudzības sistēma nosūta datus no ekskavatora uz globālo e-pakalpojumu, sniedzot lietotājam ikmēneša informācijas kopsavilkumu.

HCME ekskavatoru produktu menedžeris Kriss Bardass sacīja: “Esam lepni iepazīstināt savus klientus ar jaunajiem ZX95US-7 un ZX95USB-7 modeļiem. Šīs jaudīgās kompaktās mašīnas ir izstrādātas, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju, maksimālu ekspluatācijas komfortu un samazinātas ekspluatācijas izmaksas.”

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...