Menu
JCB prezentē jaunu mini ekskavatoru un pašizgāzēju

Ziņas 21.02.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
JCB prezentē jaunu mini ekskavatoru un pašizgāzēju


JCB atklājis divus jaunus papildinājumus savam plašajam mašīnu klāstam. Jaunie modeļi ir mini ekskavators 26 C-1 un pašizgāzējs 3TE.

26 C-1 ir 2,5 tonnu mini ekskavators, kas aizpilda šādas masas iztrūkumu JCB mašīnu klāstā. Mašīna aprīkota ar Kohler trīscilindru KSD dzinēju. Šī atmosfēriskā spēka iekārta attīsta 18,4 kW (24,6 ZS) pie 2200 apgr./min un nodrošina maksimālo griezes momentu 90 Nm pie 1800 apgr./min.

Šis pilnīgi jaunais mini ekskavators tika konstruēts no paša sākuma, izmantojot tērauda virsbūvi. Citas galvenās iekārtas iezīmes ir pievadi, kas izvilkti cauri strēlei, lai uzlabotu redzamību, un jauns kausa dizains. Ir arī automatizēta “veselības pārbaude” palaišanas laikā, lai atbalstītu iekārtas apkopi un paplašinātu pieejamību.

JCB 26 C-1 pašmasa ir 2675 kg, kas ļauj to transportēt ar standarta klases vadītāja apliecību, padarot to ideāli piemērotu nomas sektoram. Šim modelim vēlāk pievienosies mini ekskavators 25 Z-1 (2350 kg).

JCB 3TE ir šarnīrsavienojuma pašizgāzējs, kam ir pilnībā elektriska piedziņa. Ar trīs tonnu celtspēju tas aizpilda šādu produktu trūkumu JCB klāstā.

Mašīnai ir divi elektromotori, kuru kopējā jauda ir 38,4 kW. Tas nodrošina pilna laika četru riteņu piedziņu.

Jauda tiek piegādāta no 20 kW litija jonu akumulatora. Tas atrodas transportlīdzekļa korpusā, kas padara bateriju “ļoti grūti noņemamu”, un tam vajadzētu palīdzēt nodrošināt tās drošību.

JCB piedāvā piecu gadu garantiju akumulatora blokam. Ir divi iebūvēti uzlādes punkti. Uzlādēšanu var veikt, izmantojot 110/230 V savienojumu, kas nodrošina 20 līdz 80% uzlādi aptuveni astoņu stundu laikā. Ir arī 415 V uzlādes savienojums, kas atbalsta 0 līdz 100% uzlādi aptuveni divās stundās.

Citas 3TE funkcijas ietver divpakāpju drošības sistēmu, kas paredz, ka operatoram ir jāsēž un jāpiesprādzējas pirms mašīnas kustības. Atskan arī īss trauksmes signāls, kas norāda, ka mašīna sāk kustēties — drošība mašīnai, kas nerada dzinēja troksni. Slīpuma mērītājs parāda darbības leņķi un atskan brīdinājuma signāls, ja mašīna tuvojas bīstamam leņķim.

JCB 3TE tiek piedāvāts ar piecu gadu abonementu JCB LiveLink sistēmai, kas apkopo telemetrijas datus, lai labāk izprastu iekārtu lietošanas un apkopes grafikus.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji

Avant e-sērijas trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir apr...

Ziņas

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Pasaules dārgākās pilsētas būvniecībā

Arcadis 2024 International Construction Costs (ICC) jaunākai...

Ziņas

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco jaunumi Intermat izstādē

Kobelco stendā izstādē Intermat 2024, kas notiks Parīzē no 2...