MenuCaterpillar viedā darbarīku funkcija iekrāvējiem

Ziņas 17.02.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Caterpillar laidīs klajā jaunu viedo darbarīku funkciju Cat D3 kompaktiekrāvējiem (SSL) un kompaktajiem kāpurķēžu iekrāvējiem (CTL), lai darbinātu asfalta frēzes un ripzāģus. Funkcija apvieno agregātu sensorus un programmatūru, lai līdzsvarotu darbarīku slodzi un mašīnas ātrumu.

"Par Smart creep dēvētā funkcija uztver pievienotā darbarīka slodzi un automātiski pielāgo piedziņu, lai asfalta frēze vai ripzāģis darbotos ar visproduktīvāko ātrumu," informē ražotājs. “Nepārtraukti jūtot slodzi uz agregāta, viedā funkcija palielina mašīnas ātrumu pie mazākas pretestības un automātiski palēnina mašīnu, saskaroties ar lielāku slodzi. Dzinēja slodze paliek nemainīga, savukārt operators var uzraudzīt hidraulisko spiedienu kabīnes displeja panelī.

“Bez šīs funkcijas palīdzības pārāk liela pārvietošanās ātruma iestatīšana var izraisīt agregāta apstāšanos, bet pārāk mazs ātrums izraisa produktivitātes zudumu. Viedā slodzes programmatūra vienmērīgi un efektīvi nosaka optimālo mašīnas ātrumu konkrētiem darba apstākļiem.

Lai izmantotu šo funkciju, operators aktivizē standarta slodzes kontroles sistēmu un iestata maksimālo pārvietošanās ātrumu displejā. Tiklīdz rīks aktivizē griešanu, viedā funkcija mēra darbarīka slodzi un automātiski pielāgo piedziņu, kad sākas griešana. Ja griezējs iestrēgst vai apstājas, viedās sistēma aktivizē automātisko atpakaļgaitas funkciju, lai instruments varētu noņemt iestrēgumu.

Smart creep funkcija Cat D3 SSL un CTL iekārtām būs pieejama 2022. gada trešajā ceturksnī. Esošajiem iekrāvējiem un papildierīcēm būs pieejami instalācijas komplekti, kas sastāv no sensoriem un mašīnu programmatūras, lai varētu izmantot jauno funkciju.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Bosch iegādājas Husqvarna akcijas

Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zvie...

Ziņas

Cummins jaunie 15 litru dzinēji

Cummins Inc. informē, ka izstādē ConExpo-Con/Agg, kas no 14....

Ziņas

Dakāras rallijreida uzvarētājam Allison transmisija

2023. gada Dakāras rallijreida uzvarētājam kravas auto klasē...