MenuUzņēmums no Rīgas kļūst par Leguan Lifts izplatītāju

Ziņas 09.05.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Uzņēmums no Rīgas kļūst par Leguan Lifts izplatītāju

Somijas pacēlāju ražotājs Leguan Lifts noslēdzis izplatīšanas līgumu ar jaundibinātu uzņēmumu Equipment Provider, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs.

Jaunais uzņēmums atrodas Rīgā un drīzumā plāno paplašināties uz Viļņu un Tallinu. Tā mērķis ir kļūt par nozīmīgu spēlētāju reģionā. Uzņēmums strādā ciešā sadarbībā ar nomas kompāniju Storent, kas šī gada pavasarī saņēma sešas jaunas Leguan vienības.

Aprīkojuma nodrošinātāja misija ir saskaņot iekārtas ar konkrētām nomas uzņēmuma un galalietotāja vajadzībām, izmantojot plašas zināšanas par dažādām mašīnām un pievēršot lielu uzmanību kvalitātei.

“Igaunijā un Polijā mums ir spēcīga klātbūtne jau daudzus gadus. Tas bija tikai laika jautājums un īstā partnera atrašana, lai mēs varētu ienākt Latvijā un Lietuvā. Equipment Provider ir lielisku profesionāļu komanda ar stabilu tīklu, un esam ļoti pārliecināti, ka šī jaunā partnerība būs auglīga abiem uzņēmumiem,” sacīja Leguan Lifts eksporta pārdošanas vadītājs Hjū Lamberts.

Leguan Lifts pēdējos gados ir pielicis ievērojamas pūles, lai attīstītu savus eksporta pārdošanas kanālus un partnerības tīklu Eiropā, Ziemeļamerikā un Austrālijā. Uzņēmums ir daļa no Avant Tecno grupas.

Leguan Lifts paplašināšanās bijusi iespējama pateicoties pieaugošajai Leguan izplatītāju saimei, kas specializējas piekļuves platformās un iekārtās, kas paredzētas tādām nozarēm kā koku kopšana, noma, īpašuma uzturēšana un būvniecība.

“Pateicoties mūsu ražošanas jaudas palielinājumam pagājušajā gadā, tagad varam sagaidīt vairāk partneru savā ģimenē. Vienmēr meklējam partnerus ar motivāciju izplatīt augstākās kvalitātes pacēlājus, kas paredzēti ekspluatācijai visos iespējamos apstākļos un jebkurā vidē,” piebilda Lamberts.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...