MenuMetso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Ziņas 23.05.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Metso laiž klajā dīzeļelektrisko Lokotrack

Drupināšanas un sijāšanas iekārtu un to aprīkojuma ražotājs Metso laidis klajā savus pirmos dīzeļelektriskos Lokotrack EC sērijas modeļus.

Uzņēmums atklāja pirmos divus jauno mašīnu klāsta modeļus īpašā Lokolaunch pasākumā Tamperē, Somijā, demonstrējot Lokotrack LT400J un Lokotrack LT350C modeļus, kurus var darbināt ar ārēju elektrību un kas piedāvā samazinātu hidrauliskās eļļas patēriņu.

Lokotrack LT400J ar žokļu drupinātāju C120 ir 68 tonnas smaga mobilā iekārta, kas paredzēta cieto iežu un pārstrādātu pildvielu primārajai drupināšanai, bet Lokotrack LT350C konusveida drupinātājs sekundārajai un terciārajai drupināšanai sver 50 t un ir aprīkots ar Metso jauno Nordberg HP350e konusveida drupinātāju. Pēc ražotāja domām, abas mašīnas var kombinēt savā starpā.

Jarmo Vuorenpē, Metso jaunā Lokotrack piedāvājuma direktors, sacīja: “Kad ir pieejama ārējā elektroenerģija, jaunā elektriskā jaudas pārvade nodrošina lielu jaudu ar minimālām ekspluatācijas izmaksām un CO2 emisijām. Ja nav pieejama, tad iebūvētie dīzeļdzinēju komplekti nodrošina maksimālu neatkarīgas darbības laiku. Arī palīgierīces var tikt darbinātas no tiem pašiem ģeneratoriem, kas vēl vairāk samazinās nepieciešamo jaudu, lai darbinātu visu iekārtu."

Metso izstrādāja Lokotrack EC klāstu, izmantojot to, ko tas raksturo kā "jaunu, modulāru arhitektūru, kas samazina komponentu skaitu un nodrošina mērogojamus risinājumus, kurus var pielāgot dažādam pielietojumam un jaudām."

Renauds Lappointe, Metso Products biznesa līnijas vecākais viceprezidents, sacīja: “Jaunais veids, kā veikt produktu attīstību, nodrošina ātrāku veidu, kā apmierināt mainīgās klientu vajadzības. Turklāt tas nodrošina efektīvāku atbalstu mašīnām ar mazāk detaļām un vienkāršāku jaunu funkciju ieviešanu."

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...