MenuVolvo CE pasākumā Volvo Days 2024 demonstrē jaunumus

Ziņas 30.05.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Volvo CE pasākumā Volvo Days 2024 demonstrē jaunumus

Volvo CE savā galvenajā mītnē Eskilstūnā, Zviedrijā prezentējis plašu jaunumu klāstu – gan dīzeļa, gan elektriskās mašīnas.

Volvo CE vadītājs Melkers Jernbergs saka: “Šajā straujo pārmaiņu laikā globālajai sabiedrībai ir nepieciešams, lai būvniecības nozare paātrinātu un risinātu problēmas ar drošākiem, viedākiem un ilgtspējīgākiem risinājumiem. Tāpēc Volvo CE uzņēmies vadošo lomu šīs transformācijas virzīšanā, investējot un sadarbojoties visā vērtību ķēdē, lai virzītu robežas pareizajā virzienā. Volvo dienās mēs parādām savu līdz šim ambiciozāko atbildi uz šiem izaicinājumiem, sadarbojoties ar klientiem, lai virzītu mūsu nozari uz priekšu.”

Uzņēmums ieviesis jaunu kāpurķēžu ekskavatoru klāstu, kas ietver Volvo EC500, EC400 un EC230, kuru maksimālais darba svars ir attiecīgi 52, 41 un 25 tonnas. Sortimentā ir arī EC210 un ECR145, kas ir uzlaboti ar viedajām tehnoloģijām jaunā elektrohidrauliskā sistēmā.

Uzlabotā cilvēka un mašīnas saskarne (HMI) ir izstrādāta, lai palielinātu degvielas patēriņa efektivitāti, produktivitāti, drošību un kopējo izmaksu efektivitāti.

Runājot par jaunajiem ekskavatoriem, Ekskavatoru produktu pārvaldības vadītājs Kurts Delē sacīja: “Esam lepni ar mūsu novatorisko ekskavatoru līniju, un tagad ar šo jauno ekskavatoru klāstu palīdzam saviem klientiem gūt vēl vairāk no viņu mašīnas. Šis modernais dizains ievērojami uzlabo operatora pieredzi, ļaujot mašīnām un cilvēkiem nodrošināt jaudīgu veiktspēju, kas atbilst mūsdienu darba vietu izaicinājumiem."

Volvo sniedza sava pilnīgi jaunā A40 vilcēja priekšskatījumu, kas tiks laists klajā vēlāk šogad. Tas iezīmē arī R60 un R70 vilcēju izlaišanu.

Līdzīgi kā citas Volvo CE mašīnas, jaunos modeļus var darbināt ar atjaunojamo degvielu (hidrogenētu augu eļļu), ievērojami samazinot oglekļa emisijas salīdzinājumā ar tradicionālo dīzeļdegvielu.

Līdzās jau ieviestajiem elektriskajiem risinājumiem, piemēram, 23 tonnu EC230 elektriskajam ekskavatoram un ar kabeļiem pieslēgtam EW240 Electric MH, uzņēmums prezentēja virkni jaunu akumulatoru elektrisko iekārtu.

To skaitā bija EWR150 Electric, pirmais no Volvo elektriskajiem riteņu ekskavatoriem, kā arī L90 un L120 elektriskie riteņu iekrāvēji, kurus plānots ieviest 2024. gada beigās ierobežotā apjomā atsevišķos tirgos.

Pēc ražotāja domām, jaunās iekārtas "ir tīrāka, gudrāka izvēle klientiem, kuri vēlas dekarbonizēt savu darbību".

Riteņu iekrāvējus un ekskavatorus atbalsta uzņēmuma līdz šim plašākais uzlādes risinājumu klāsts, tostarp jaunais PU40 mobilais barošanas bloks kompaktajam aprīkojumam.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...