MenuSIA Swecon kļuvis par Ammann ceļu būves tehnikas un saistīto pakalpojumu pārstāvi Latvijā

Ziņas 06.06.2024    twitter icon facebook icon

SIA Swecon kļuvis par Ammann ceļu būves tehnikas un saistīto pakalpojumu pārstāvi Latvijā

Kopš maija vidus SIA Swecon ir Ammann ceļu būves tehnikas pārstāvis un no 1. jūnija Ammann Group ir pabeigusi arī jau pazīstamās ABG asfaltēšanas produktu līnijas iegādi no Volvo Construction Equipment.

Ar šī darījuma noslēgšanu Swecon kļūst par oficiālo Ammann veltņu un ABG asfalta ieklāšanas tehnikas un saistīto pakalpojumu pārstāvi Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā, kā arī daļā Vācijas.

“Esam gandarīti, ka mūsu ilggadējā pieredze, sniegums tirgū ir novērtēts un pasaulē vadošais ceļu būves tehnikas uzņēmums Ammann ir izvēlējies Swecon par savu pārstāvi Latvijā, līdz ar to mēs spēsim nodrošināt nepārtrauktu atbalstu mūsu klientiem. Ar plašo Ammann produktu portfeli varēsim turpināt augt un nostiprināt savas pozīcijas ceļu būves tehnikas biznesā. Mūsu klientiem līdz šim ierastā un pārbaudītā sadarbība ar asfalta ieklājējiem saistītos servisa, iegādes jautājumos paliek nemainīga,” stāsta Arnis Skudris, SIA Swecon uzņēmuma vadītājs.

"ABG ir spēcīgs zīmols, kuru mēs ar lepnumu sveicam Ammann," sacīja Hans Kristians Šneiders, Ammann izpilddirektors. "Mēs turpināsim balstīties uz ABG izcilo produktu līniju un reputāciju, nodrošinot visaptverošus ceļu būves risinājumus nozarei."

Darījums ietver Volvo Construction Equipment asfaltēšanas uzņēmumu nodošanu Liņji (Ķīnā) un Bangalorā (Indijā), kā arī Volvo CE ABG ražotni Hamelnā (Vācijā). ABG asfalta ieklājēji un ieklāšanas šabloni arī turpmāk tiks ražota Hamelnā.

Gan SIA Swecon, gan Ammann izmantos savas nozares zināšanas un attiecības ar klientiem, lai nodrošinātu asfalta ieklāšanas tehnikas attīstību, un ABG Hamelnā (Vācijā) kļūs par izcilības centru asfaltēšanas nozarē.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...