MenuCase Construction Equipment papildina elektrisko iekrāvēju klāstu

Ziņas 04.07.2024    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Case Construction Equipment papildina elektrisko iekrāvēju klāstu

Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis modeli 12EV — elektrisko kompakto riteņu iekrāvēju.

Ražotājs norāda, ka elektriskais kompaktais riteņu iekrāvējs ir piemērots darbam ierobežotās zonās, dzīvojamo māju celtniecībā, tuneļu ierīkošanā un jutīgās vidēs, piemēram, lauksaimniecībā, dārzkopībā un vietās, kur nepieciešama klusa darbība, piemēram, dzīvojamās zonās nakts laikā.

Case Construction Equipment apgalvo, ka 12EV piedāvā līdzīgu veiktspēju salīdzinājumā ar tāda paša izmēra dīzeļa modeli.

Iekrāvējam, kas sver 3,8 tonnas, ir tikpat liela jauda kā dīzeļversijai, un tas ir aprīkots ar 23 kWh kobaltu nesaturošu litija jonu akumulatoru, kas ļauj pārvadāt 1,15 tonnas lietderīgās kravas ar palešu dakšām.

23 kWh akumulators nodrošina iekrāvējam 12EV trīs līdz sešu stundu darbības autonomiju, atkarībā no lietojuma. Tam ir standarta 230 V lādētājs, kas var papildināt akumulatoru naktī, vai papildu 400 V ātrais lādētājs, kas prasa tikai vienu stundu, lai uzlādētu akumulatoru no 20 līdz 80%.

17 kW elektromotors nodrošina piedziņu uz asīm, bet 22 kW elektromotors nodrošina iekrāvēja hidraulisko sistēmu.

Iekrāvējs piedāvā trīs piedziņas režīmus – Enerģijas taupīšanas, Standarta un Jaudas – ļaujot operatoram pielāgot mašīnu konkrētajam uzdevumam, lai pagarinātu akumulatora darbības laiku. Ceturtais darbības režīms ļauj operatoram pielāgot reakciju un pielāgot enerģijas patēriņu faktiskajam darba objektam.

12EV ir trešais sērijveida akumulatoru elektriskais modelis no Case Construction Equipment pēc CX15EV un CX25EV mini ekskavatoru ieviešanas. Šie kompaktie ekskavatori, kas sver attiecīgi 1,5 un 2,5 tonnas, tiek darbināti ar 21,5 kWh un 32,3 kWh akumulatoru komplektiem.

CX15EV izmanto 11 kW elektromotoru, savukārt lielākajai mašīnai ir 25 kW nominālā jauda. Abiem modeļiem ir trīs režīmu vadības sistēma, kas piedāvā Eco, Standard un Power iestatījumus.

Ar ārējo trīsfāzu 380 V ātro lādētāju tos iespējams uzlādēt aptuveni 1,5 stundās. Izmantojot parasto 230 V mājas barošanas avotu, uzlādes laiks ir aptuveni 9 stundas. Visos citos aspektos CX15EV un CX25EV ir tādi paši kā jaunākie D sērijas Case mini ekskavatori.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Rail Baltica saņem papildu ES finansējumu

Rail Baltica saņem papildu ES finansējumu

Rail Baltica projekts no Eiropas savienības ir saņēmis papil...

Ziņas

“Pasaulē pirmais” lielais riteņiekrāvējs ar ūdeņraža dzinēju

“Pasaulē pirmais” lielais riteņiekrāvējs ar ūdeņraža dzinēju

Liebherr savā rūpnīcā Bišofshofenē, Austrijā prezentēja pasa...

Ziņas

Pasaules 10 lielākie būvtehnikas ražotāji

Pasaules 10 lielākie būvtehnikas ražotāji

Jaunākais starptautiskās būvniecības apskats Yellow Table at...