MenuTrīs jauni Hyundai ekskavatori

Video 22.02.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Uzņēmums Hyundai Construction Equipment laidis klajā trīs jaunus V pakāpes prasībām atbilstošus HX A sērijas kāpurķēžu ekskavatorus 13 – 15 tonnu kategorijā.

Ražotājs apgalvo, ka jaunie HX130A LCR, HX140A L un HX145A LCR ekskavatoru modeļi nodrošina "jaunus veiktspējas, efektivitātes un produktivitātes līmeņus nomas uzņēmumiem un darbuzņēmējiem", un tos darbina jaunākie Cummins dīzeļdzinēji. Pēc ražotāja domām, izmantojot CK-4 E/G motoreļļu, jaunie dzinēji piedāvā lietotājiem 1000 stundu apkopju intervālu. Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, apkopju intervāls ir divkāršots, kas "samazina ekspluatācijas izmaksas klientam, palielinot darbības laiku uz vietas", informē Hyundai.

Hyundai viedās tehnoloģijas

Visās trīs mašīnās ir pieejama Hyundai Eco Report funkcija, kas palīdz operatoriem uzlabot efektivitāti un samazināt degvielas patēriņu, kā arī jauns pacelšanas režīms, kas nodrošina labāku hidraulisko vadību.

Citas HX A sērijas ekskavatoru tehnoloģiju funkcijas ietver uzņēmuma standarta Hi MATE attālās pārvaldības sistēmu pakalpojumu savienojamībai un attālinātai diagnostikai, kā arī nesen atjaunināto Mobile Fleet App, kas tehnikas parku īpašniekiem nodrošina piekļuvi mašīnas darbības datiem.

A sērijas modeļi ir aprīkoti arī ar modernizēto Intelligent Power Control (IPC). Saskaņā ar Hyundai teikto, šī funkcija optimizē hidrauliskā sūkņa plūsmas ātrumu un jaudu, lai tas atbilstu mašīnas darba apstākļiem.

Lai gan Hyundai modeļi ietver daudzas no tām pašām tehnoloģijām un piedāvā līdzīgu darba masu, "HX130A LCR, HX140A L un HX145A LCR nodrošina ļoti dažādas veiktspējas darbības, lai tās atbilstu dažādām klientu prasībām".

Hyundai HX130A LCR ekskavators

Piedāvājot īpašas priekšrocības klientiem no aprīkojuma nomas sektora, HX130A L piedāvā Hyundai ECD dzinējam pievienoto diagnostikas sistēmu. Tas ļauj uzņēmumiem attālināti saņemt mašīnas diagnostiku, palīdzot nodrošināt, ka tehniķi ierodas pie iekārtas ar nepieciešamajām detaļām un instrumentiem. Cummins F3.8 V pakāpes dzinēja 55 kW versijas iekļaušana nozīmē, ka iekārtu īpašniekiem un lietotājiem nav jāpievieno AdBlue šķidrums.

Hyundai HX140A L ekskavators

HX140A L kāpurķēžu ekskavatoram ir jaudīgāka 100 kW (134 ZS) Cummins dzinēja versija. Piedāvājot par 3% lielāku jaudu un par 12% lielāku griezes momentu, nekā iepriekšējam HX sērijas modelim, jaunā mašīna ir izstrādāta, lai operatoriem nodrošinātu maksimālu rakšanas spēku un lielāku produktivitāti.

Hyundai HX145A LCR ekskavators

Līdzīgi kā HX130A LCR, arī HX145A LCR modeļa samazinātais aizmugures atsvars ir īpaši piemērotas darbam vietās, kur ir ļoti maz vietas manevrēšanai, piemēram, komunālajiem pakalpojumiem, ceļu darbiem un māju celtniecībai. Lai gan modelim ir tāda pati 100 kW (134 ZS) jauda kā HX140A L, Hyundai apgalvo, ka dzinējs nodrošina par 8% vairāk jaudas nekā tā priekšgājējs, "nodrošinot 4% degvielas ekonomijas pieaugumu un 60% izmešu samazinājumu".

Kabīnes uzlabojumi

Visu trīs mašīnu kabīnēm ir telpas palielinājums par 13% un to durvīm ir uzlabots satvērēja roktura dizains. Kā norāda Hyundai, tas atvieglo autovadītāju piekļuvi sēdeklim un uzlabo redzamību uz mašīnas sāniem no kabīnes, kas ietver arī 8 collu skārienekrānu, kas nodrošina piekļuvi mašīnas informācijai. Turklāt modeļi ir aprīkoti arī ar jaunu elektronisku strēles novietošanas sistēmu, kas kontrolē strēles bremzes funkciju un Auto Safety Lock funkciju, kas novērš nejaušu mašīnas darbību.

 

Jūs varētu interesēt arī


Video

Publicēts jaunākais Cat demonstrāciju video

Caterpillar ir izlaidis jaunāko video savā Cat Trials sērijā...

Video

Pieci labākie Cat demonstrāciju video

Cat demonstrāciju video ir īpaši veidotu videoklipu sērija,...

Video

VIDEO: 10 pasaulē lielākie un jaudīgākie riteņiekrāvēji

Šajā videoklipā redzēsiet lielo riteņiekrāvēju Top 10.