MenuYanmar jaunās paaudzes mini ekskavatori

Video 02.03.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Yanmar Compact Equipment EMEA ir atjauninājis savu ViO17 nulles pārkares mini ekskavatoru. Nākamās paaudzes modelis tiek raksturots kā daudzpusīgs, izturīgs, uzticams un ir paredzēts vispārējai būvniecībai un inženierbūvniecības darbiem.

Jauno ekskavatoru darbina izmešu V pakāpei atbilstošs dīzeļdzinējs no Yanmar TNV sērijas, kas piedāvā gan zemu degvielas patēriņu, gan minimālu izmešu daudzumu, un tā maksimālais rakšanas dziļums ir līdz 2310 mm.

ViO17 piedāvā ne tikai divus braukšanas ātrumus (2,1 vai 4,3 km/h), bet arī maināmu šasijas platumu no 955 m līdz 1280 mm (0,95 m līdz 1,2 m), lai palielinātu stabilitāti strādājot. Saskaņā ar ražotāja teikto, tas nozīmē, ka mini ekskavators ir labi piemērots greiderēšanai, ainavu veidošanai vai inženiertehniskajiem darbiem.

ViO17 augšējais rāmis nostājas sliežu platumā, padarot šo modeli par ideālu izvēli šaurām darba vietām. Operatori arī gūst ērtības no ļoti īsa pagrieziena rādiusa gan priekšā, gan aizmugurē, kas vēl vairāk uzlabo gan efektivitāti, gan produktivitāti. Līdzās izvēles garajai rakšanas strēlei operatori var saņemt arī papildu 83 kg atsvaru, lai vēl vairāk palielinātu elastību.

Ekskavatora transportēšanas masa ir tikai 1,7 tonnas (1695 kg), un tas ir aprīkots ar četriem stiprinājuma punktiem uz kāpurķēžu rāmjiem, kas ļauj to viegli vilkt ar standarta piekabi.

Lai gan galvenajām dzinēja sastāvdaļām var piekļūt, izmantojot motora pārsegu un noņemamos sānu paneļus, Yanmar ir izvietojis akumulatoru un drošinātāju kārbas slēdzamā nodalījumā zem operatora sēdekļa, lai nodrošinātu papildu drošību.

ViO17 kabīnē ir ergonomiski novietotas kursorsviras un pilnībā regulējams sēdeklis, kā arī papildu aprīkojumā ir pieejami lielāki pedāļi. Saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, cita veida papildu aprīkojums un rūpnīcā uzstādītie agregāti šim modelim ietver ātros hidrauliskos savienotājus, rakšanas kausus, grāvju tīrīšanas kausus, irdinātājus un drupinātājus.Jūs varētu interesēt arī


Video

Publicēts jaunākais Cat demonstrāciju video

Caterpillar ir izlaidis jaunāko video savā Cat Trials sērijā...

Video

Pieci labākie Cat demonstrāciju video

Cat demonstrāciju video ir īpaši veidotu videoklipu sērija,...

Video

VIDEO: 10 pasaulē lielākie un jaudīgākie riteņiekrāvēji

Šajā videoklipā redzēsiet lielo riteņiekrāvēju Top 10.