MenuAmmann jaunie tandēma veltņi

Ziņas 10.03.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Blietēšanas iekārtu speciālists Ammann ir atjauninājis divus smagos tandēma veltņu modeļus.

Ammann ARX 90 StV un ARX 110 StV šarnīrveida šasijas veltņi, kas ir divi no Ammann sešiem smagajiem tandēma modeļiem, tagad aprīkoti ar izmešu V pakāpei atbilstīgu Deutz 4 litru TCD3.6 dīzeļdzinēju. Atšķirībā no to priekšgājējiem, abu modeļu dzinēji tagad var lepoties ar tehnoloģiski modernākajām izplūdes pēcapstrādes sistēmas.

Ar darba masu attiecīgi 9,9 un 10,5 tonnas, ARX 90 un ARX 110 var izmantot asfalta pamatņu, saistvielu un nodiluma kārtu blīvēšanai, kā arī minerālo materiālu apakšbāzes un pamatnes blīvēšanai. Tie piedāvā trumuļa platumu 1690 mm, maksimālo nobīdes darba režīmu 1850 mm, bet šarnīrveida šasijas stūres sistēma ietver mehānismu, kas ļauj strādāt krabja režīmā līdz 17 cm uz abām pusēm.

Šveicē bāzētais ražotājs aprakstījis šos modeļus kā gatavus telemātikai – gan ARX 90, gan ARX 110 var strādāt ar Ammann ServiceLink telemātikas sistēmu. Abas atjauninātās ARX mašīnas ir jaunākie modeļi, kas ieguvuši izmešu V pakāpes uzlabojumus.

Pagājušā gada maijā Ammann izlaida jaunas vieglo ARX tandēma veltņu versijas papildinot savu divu ruļļu produktu līniju, tostarp ARX 12-2, ARX 16-2, ARX 20-2 un ARX 16-2C modeļus.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Bosch iegādājas Husqvarna akcijas

Vācijas koncerns Robert Bosch GmbH piekritis iegādāties Zvie...

Ziņas

Cummins jaunie 15 litru dzinēji

Cummins Inc. informē, ka izstādē ConExpo-Con/Agg, kas no 14....

Ziņas

Dakāras rallijreida uzvarētājam Allison transmisija

2023. gada Dakāras rallijreida uzvarētājam kravas auto klasē...