Menu
Yanmar Eiropas tirgū laiž YDG ģeneratorus

Ziņas 12.04.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Japānas uzņēmums Yanmar ir uzlabojis savu pārnēsājamo ģeneratoru YDG sēriju, lai atbilstu V pakāpes emisiju standartiem, pirmo reizi padarot šīs iekārtas pieejamas Eiropas būvniecības aprīkojuma tirgū.

Jaunā YDG ģeneratoru līnija, kas pilnībā tiek ražota Itālijā, ietver divus YDG3700 un divus YDG5500 sērijas modeļus. Katrs no modeļiem ir pieejams gan ar manuālo iedarbināšanu, gan elektriskā startera versijā un ir aprīkots ar Yanmar gaisa dzesēšanas L veida dīzeļdzinējiem, kas nodrošina jaudu 3,3 līdz 5,8 kVA, atkarībā no konkrētā modeļa.

Tiek apgalvots, ka V pakāpei atbilstīgie dīzeļdzinēji, kuros ir iebūvēta smalka degvielas iesmidzināšanas sistēma, nodrošina zemu degvielas patēriņu.

Karlo Giudici, Yanmar Europe pārdošanas un mārketinga direktors, sacīja: "Šie modernizētie un precīzi izstrādātie modeļi ir pilnīgi jauni Eiropas tirgus dalībnieki. Tie ir rūpīgi attīstīti ģeneratori, kas atbilst visiem globālajiem emisiju standartiem un ietver vismodernākās sastāvdaļas. Tā kā ģeneratorus tagad ražo Itālijā, tas nozīmē arī to, ka daudzi YDG sērijas klienti var sagaidīt daudz īsāku jaunu iekārtu pasūtīšanas procesu.”

Yanmar šos ģeneratorus raksturo kā izturīgus un uzticamus, bet to citas galvenās iezīmes ietver zemu trokšņa līmeni (81 dB), ūdensnecaurlaidīgas vadības paneļa ligzdas, nerūsējošā tērauda augšējos vākus un automātisku zema eļļas līmeņa izslēgšanās aizsardzību.

Ģeneratori ir arī kompakti – to izmēri ir tikai 720 mm garums, 578 mm augstums un 480 mm platums.

Jaunie YDG sērijas ģeneratori ir īpaši klusi, un tiem ir daudzpusīgs jaudas diapazons, lai sasniegtu dažādas nepieciešamās jaudas. Tāpat, pateicoties zemajam degvielas patēriņam, ģeneratorus ar pilnu jaudu var izmantot līdz pat 10,5 stundām.

Yanmar Europe galvenā mītne atrodas Nīderlandē, bet rezerves daļu centrs netālu no Amsterdamas nodrošinās ātras piegādes.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...